Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Vannak itt olyan férfiak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak itt olyan férfiak, akik folyamatosan bizonygatják, hogy "nem kell nekem nő, elegem van belőlük, tök jól megvagyok egyedül". Miért van ennek ilyen "segélykiáltás" jellege?

Figyelt kérdés

Vagy csak én érzékelem így? Nagyon sok ilyen hozzászólást lehet itt olvasni férfiaktól, hogy "kész, feladtam a csajozást", "nem fogok a nőzésbe több energiát fecsérelni", "tudom, hogy egyedül fogok meghalni, de állok elébe", és hasonlók.


Nem hinném, hogy ezek őszintén jönnének az illetőből,

inkább a figyelmet szeretnék magukra felhívni, hogy "olyan magányos vagyok, hogy majd beleőrülök, vegyen már észre valaki". Szóval én aféle "segélykiáltásként" értelmezem az ilyen megállapításaikat. Mintha a GYK lenne az utolsó mentsváruk, ahol felfedhetik a problémájukat és reménykedhetnek némi együttérzésben, esetleg társaságban(mert itt azért társat találni elég nehéz lehet, bár szokták írni, hogy volt már rá példa).


Ti hogy látjátok ezt? Hasonlóan, mint én? Az ilyen lemondó hangvételű, egyedüllétbe beletörődő, férfiaktól származó mondatok valójában figyelemfelkeltések, segélykiáltások akarnak lenni, csak burkoltan? Vagy tényleg el lehet jutni a pesszimizmusnak erre a szintjére, hogy totálisan feladja az ember a társkeresést?



2017. jún. 12. 11:10
 1/9 anonim ***** válasza:

Ebből csak a megvagyok magam szoveg illik rám de jól érzed ez számomra inkàbb azt jelenti hogy a f szom ki van

Viszont kàrpótol az èlet

2017. jún. 12. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Vannak igen.

Egyébként tudhatnád mikor az ember nem tud valamit elérni, megkapni, kudarcot vall,akkor jön a duma hogy nekem nem is kell az a bizonyos dolog. Rengetegen így vannak ezzel.


Én a magam részéről tudom hogy szar egyedül, jó lenne egy társ, viszont béna vagyok nők terén. Ez van de én ezzel tisztában vagyok legalább.

2017. jún. 12. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én nem mondok ilyet, mert valahol mindig is bántani fog a dolog. De realizáltam, hogy nem lesz semmi (ronda vagyok, gazdag sem leszek, szexuális gátlások, elviselhetetlen természetem, nem vagyok "menő arc" sem, életben való mélységes csalódás), úgyhogy nincs már mit tenni. Rácsesztem.
2017. jún. 12. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Azt hittem csaj vagy nem.olvastam vegig 1. Vagyok ne haragudj a hisztinek semmi értelme kezdj magaddal valamit
2017. jún. 12. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
24%
Nekem kellene nő de èn már nem fogok menni egy után se.Sok erőlködès a semmièrt.Nem jó egyedül de mindenkinek nem lehet párja.Olyan lehetetlen becsajozni.Ez a legnehezebb dolog.
2017. jún. 12. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
49%
Én egy normális külsejű férfi vagyok. Nagyon sok módszerrel próbáltam ismerkedni, barátnőt találni. Voltam kedves, udvarias, passzív, agresszív, rámenős, tutyi-mutyi, romantikus, bunkóparaszt, hős lovag, stb. Semmire-semmi reakció a kedves hölgyek részéről. Teljes passzivitás, totális közöny. Én nagyon szeretnék társat, de nem fogok beledögleni az erőlködésbe. Motort is szeretnék, és ha meg lesz rá a pénzem, a motor nem fogja kéretni magát, hogy az enyém lehessen.
2017. jún. 12. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Kérdező több mint 10éve vagyok egyedül(40+ffi)

Mar megszoktam hogy nincsen parom,mivel megvannak az igényeim es nem tudok leadni belölük,ezert nem is ismerekedem úgy!10év alatt 2lanynak adtam eselyt,mindkettő fiatal volt!

Szamomra egy dohanyzo,köver,rancos,depressziós nő inkabb nyűg lenne mint élvezet!

Az emlitett 2leanyzo,szep,volt,nem is cigizett,de az egy dolog hogy 30akarhanynak nezek ki,zavarta őket a korom!

Jól tartom magam 10evet siman letagadhatnek!

Nem erőltetem a társakeresést ha úgy erzem valaki szimpatizal velem es adja is a jeleket akkor max.lépnék,de én nem erőszakolom magam senkire!

2017. jún. 12. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Már elnézést, de én nem bizonygatom, csak tényként közlöm, itt a válaszaimban sugallva.
2017. jún. 12. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

"Mintha a GYK lenne az utolsó mentsváruk, ahol felfedhetik a problémájukat és reménykedhetnek némi együttérzésben."

"...tényleg el lehet jutni a pesszimizmusnak erre a szintjére, hogy totálisan feladja az ember a társkeresést?"


Igen, jól látod mindkettőt. 35 leszek, 1 db. ismeretségem sem volt még. Segélykiáltás is egyben, mert nem megy, pedig 1× jó lenne már kipróbálni, milyen is az, ha van melletted valaki... De ha nem megy 1000×-e sem, akkor inkább feladom.

Az egészről a nyuszika vs. fúrógép vicc jut eszembe: "úgysem adja oda..."

2017. jún. 12. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!