Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők, ti mit szólnátok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, ti mit szólnátok egy ilyen férfihoz? Azonnal el utasítanátok, vagy adnátok neki esélyt?

Figyelt kérdés

Egy közeli családtagomról van szó, aggódok érte, hogy mi lesz vele a jövében. Azt tudni kell hogy nagyon zűrös gyerekkora volt. Az apja alkoholista volt aki rettegésbe tartotta a családot, a fiut sokszor megverte gyerekként, és később se kapott tőle szeretet, csak szidást kapott hogy milyen hülye gyerek akiből nem lesz semmi. Olyan is megesett, hogy a fiu anyját fojtogatta az apja.


A fiuból egy nagyon okos, doktorival rendelkező, tudományos területen kiemelkedően sikeres ember lett. Ezen felül jóképű, humoros, heti szinten rendszeresen sportol, bőven átlag feletti keresete van. Szóval ilyen téren nincs vele gond.


A másik oldal: 30 éves koráig még soha nem volt párkapcsolata. Mindig olyan lányokat fogott ki, akik húzták az agyát végül bunkón lekotatták. A sok csalódás miatt teljesen a munkájának él, néha alkalmi kapcsolatai vannak. Érezni lehet rajta, hogy azért önbizalomhiányos. Viszont ha ki kell állni magáért, másokért akkor megteszi. Fél az elköteleződéstől, attól hogy mást elviseljen maga mellett.


Azt gondolom, hogy ha lenne egy ideális társ számára, akkor egyből megváltozna a véleménye arról hogy most úgy gondolja hogy a kapcsolat az csak egy fölösleges rossz. Biztos vagyok benne hogy nagyon vágyna rá.


Nők, ti mit gondoltok egy ilyen férfiról? Nagyon nagy hátrányból indul mert eddig nem volt párkapcsolata, vagy azért ha bejönne nektek adnátok esélyt a dolognak?



2017. jún. 12. 14:07
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
92%
Nem jelentene hátrányt, hogy nem volt még párkapcsolata. Ha más egyéb minden rendben van, akkor ez kit érdekel?!
2017. jún. 12. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
89%

"Fél az elköteleződéstől, attól hogy mást elviseljen maga mellett. "


Akkor bizony a többi csak sallang,egyedül fog megpenészedni.

2017. jún. 12. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Én csak kifejezetten intelligens emberekhez tudok vonzódni, viszont az, hogy senkit nem képes elviselni maga mellett és az egészséges önbizalom hiánya eléggé nagy hátrány. Ha meglenne a kölcsönös szikra, akkor nem zavarna önmagában az, hogy nem volt még komoly kapcsolata.
2017. jún. 12. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Nyilván erősen közrejátszott a gyerekkora abban, hogy ilyen lett, de felnőttként már tud más irányba haladni.


Az nem könnyű eset, hogy nehezen visel el mást maga mellett, és fél az elköteleződéstől, de ez mondjuk kevesebbet csalódott emberekkel és kevésbé zűrös gyerekkorral is lehet így. Kérdés az, hogy hajlandó-e változni, ha talál egy megfelelő társat maga mellé, akit viszont el tud viselni.

2017. jún. 12. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha bejonne adnek eselyt, de azert az fontos lenne h ne csak en teperjek utana. Ha meglat bennem vmit es nyit felem, nem kell magamat ratukmalnom es bizonygatnom h en mas vagyok, hanem ezt o maga is eszreveszi es ennek megfeleloen viselkedik akkor nem zavarna h meg nem volt komoly kapcsolata. A szandek a lenyeg es a hozzaallas. Nem szeretnem pl. ha engem buntetne a tobbi no buneiert es allandoan bizonygatnom kene az artatlansagomat.
2017. jún. 12. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
50%
Volt már ilyen férfivel dolgom, teljesen tönkretett érzelmileg, mégegyszer nem mennék bele hasonlóba.
2017. jún. 12. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem lenne most párom, akkor ha amúgy szimpatikus lenne, minden további nélkül adnék neki esélyt. Főleg hogy én sem voltam egy ilyen nagyon kapós lány, és tudom, milyen érzés. Plusz a mostani párom sem volt nagyon tapasztalt 28 éves korára, amikor összejöttünk (neki egy párkapcsolata volt, de hát az is olyan volt, mintha nem lett volna kb., mert részint távkapcsolat volt, volt, hogy 1 évig nem látták egymást, és a nő semmit nem adott a kapcsolatba pár hisztirohamon kívül... szóval sikerélmény-szinten az általad leírt férfi szintjén volt).
2017. jún. 12. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nek hátrány, de nem is előny az hogy milyen sikeres. Annyi eséllyel indulna, mint a többi
2017. jún. 12. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Én adnék esélyt mert egyrészt nekem sem volt még kapcsolatom, másrészt nekem is nehezen megy kötődni valakihez és én is önbizalomhiányos vagyok. Persze nem feltétlen jó ha hasonlóak vagyunk, de eddig én mindig azokkal jöttem inkább ki akik hasonlóak voltak hozzám, szóval talán működne. Én egyébként azért szeretnék családot, csak tudom hogy számomra ez lassabban fog kialakulni valakivel. Ha ő is szeretne azért családot, csak több idő kell neki akkor nem lenne gond és szívesen megismerném. 24/L
2017. jún. 12. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Én a helyében eljárnék valamilyen terápiára(pl kineziológus, de bármi más is szóba jöhet csak próbálja meg feldolgozni a múltat).

Utána lehet szó bármi másról is.


Azért mert rossz volt a gyerekkora nem kell a felnőtt korát is elcsesznie. Aztán még én szívok miatta. Kár lenne ha a süllyesztőben kötne ki a saját hülyeségei miatt. Ha tényleg olyan amilyennek leírtad, akkor a nőknek csüngenie kéne rajta.

2017. jún. 12. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!