Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk és férfiak, mit szólnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk és férfiak, mit szólnátok, ha a lányról, akivel ismerkedtek, kiderülne, hogy (19-20 éves korában) plasztikáztatta az orrát?

Figyelt kérdés

Rontana ez bármennyit is az esélyein nálatok?

Félreértés ne essék, engem nem érint közvetlenül ez a téma, csupán ismerek valakit, aki nemrégiben átesett egy ilyen beavatkozáson, és felmerült bennem a kérdés (tudván, hogy sokan ellenzik az ilyen szinten természetellenes dolgokat).


2017. ápr. 4. 23:49
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem érdekelne, ő teste, azt csinál vele, amitől jobban érzi magát.
2017. ápr. 4. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Felőlem... Ha tetszik akkor hol érdekel.
2017. ápr. 5. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Hogy derülne ki?Elmondja?Vagy úgy járt mint szegény Michael Jackson és kilométerekről látszik hogy elcseszték?Ha előbbi akkor nem érdekel,ha utóbbi,akkor eleve nem ismerkednék.
2017. ápr. 5. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nem, nem cseszték el.:D Tegyük fel, hogy elmondja, az a legkézenfekvőbb.
2017. ápr. 5. 00:12
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem foglalkoztatna :D
2017. ápr. 5. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Semmit, max irigyelném, amiért anyu-apu ilyen pénzes. :P
2017. ápr. 5. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Semmi gond Pinocchio. :)
2017. ápr. 5. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Végül is ha a műtét sikerült és az összkép jó lett, akkor nem különösebben zavarna a dolog... :)
2017. ápr. 5. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nem változtat esélyein.

20f

2017. ápr. 5. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Szerintem mindenkinek joga van rendelkezni a teste fölött.

Ha ő megműtette, így érzi jobban magát, akkor mi ezzel a probléma?

Sokaknak az elcseszett műtétek jutnak eszükbe, de nagyon jól meg tudják már csinálni, nekem pl van olyan ismerősöm,akinél álmomban nem gondoltam volna,hogy neki műtve volt.Annyira természetesnek tűnik,illik hozzá.

2017. ápr. 5. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!