Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az, hogy csomószor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy csomószor olyan emberek mondják hogy ők egyedül fognak maradni akik ha csettintenek egyet máris találnak jelentkezőt?

Figyelt kérdés
Én férfi vagyok. Van sok nő ismerősöm akivel beszélgettem a párkapcsolatokról és jó néhány azt mondta hogy ő soha nem talál párt meg hogy egyedül fog maradni,stb. Ahhoz képest hogy kb. napi szinten bombázzák szerelmes üzenetekkel meg kb. mindig van udvarlója,azért szerintem ez így érdekes kijelentés. Meg van egy haverom aki mondja hogy ő soha nem talál magának párt azt közbe meg 2 havonta van új barátnője neki.
2017. jún. 12. 18:23
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Mert a női ismerőseid nem olyan egy síkúak, mint te. Nekik nem elég, hogy jól nézzen ki valakit, annál sokkal többre van szükségük. Meg is értem őket, mert a férfifelhozatal borzalmas, alig van egy-két olyan, akivel el tudnak bármit képzelni. Ugyanilyen vagyok, csak férfibe. Én is összejöhetnék akárkivel, aki tetszik külsőleg, csak épp ez édeskevés.
2017. jún. 12. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
79%

Kérdező, veled meg a többi hozzád hasonló igénytelen nyomorék pasival az a gond, hogy nektek annyi bőven elég, hogy a nőnek puncija legyen, más igényetek nincs.


Viszont ezek a nők, eléggé valószínű, hogy ezerszer megfontoltabbak, felnőttebben gondolkodnak mint te és a többi gyökér.

2017. jún. 12. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Sunshinedoll ***** válasza:
57%
Néha én is mondom. Nem azért, mert nem szerezhetnék akármikor akárkit, hanem mer minél több pasival randizok, annál jobban látom, hogy senki nem érdemel meg, és senki nem elég jó hozzám.
2017. jún. 12. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Attól, hogy van jelentkező nem biztos, hogy megfelelő. Ha annyira könnyű lenne megfelelő párt találni, akkor a haverod sem cserélgetné kéthavonta a nőit.


Ha nő vagy és kicsit szép akkor is van egy halom jelentkező. Legyen 10 udvarlója egy lánynak. Abból kb 5 kapásból kizárt, nem tetszik, nem a korcsoportod, a személyiségétől lemarnád az arcod stb. Ott van 3 aki jólnéz ki, de van valami gubanc: munkamániás, kapcsolatban van, csak átutazóban volt amikor megismerted amúgy az ország másik végében él stb.

Marad 2 akivel érdemes egyáltalán kezdeni.

2017. jún. 13. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!