Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha külföldön elérnék egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha külföldön elérnék egy külföldi átlagfizetést, akkor én is olyan értékes lennék a magyar nők szemében mint a külföldi pasik?

Figyelt kérdés

Egy külföldi pasit azt megbecsülik és tisztelik a magyar nők. Viszont ok nélkül olyan szempontból, hogy eddig még egy ide csajozni járó külföldi pasival sem találkoztam, akiknek kint van saját lakása. Ott mondjuk nem is divat a saját lakás, mindenki bérli. Akinek több pénze van, magasabb bevétele, az nagyobb lakást/házat bérel, aki minimálbéren van az kisebbet.

Tehát hogyha külföldön én mint magyar férfi meg tudom keresni az ottani átlagbért, tehát ha most Németországról beszélünk például, akkor ilyen nettó 2500-3000 Euro-t, akkor én is olyan értékes pasi leszek, mint a német pasik, akiktől itthon elájulnak a magyar nők?


2017. jún. 12. 20:56
1 2
 1/11 Lewwa válasza:
100%
Én külföldön élek, jó egzisztencia. De k*rvára leszarom, hogy érdekesnek tartanak e a lányok:D
2017. jún. 12. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
76%
Haverom német, nem csúnya, átlagnál jobb a fizuja mégis mondja hogy itt nem lehet csajozni, borzasztó elutasítóak a magyar nők a külföldiekkel.
2017. jún. 12. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
0%
2: Mert Németországban jellemzően a csajok nyomulnak, ők szedik fel a pasikat. Pasiként ott nem tudsz úgy rendelni egy italt, hogy ne szólítanának meg. :D
2017. jún. 12. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

#2


Hát én nem ezt látom, egy külföldi pasinak semelyik nő nem tud ellenállni itt. De mondom, alaptalanul szerintem. Mert eddig kb. 50 német pasit megkérdeztem akik épp itt jártak csajozni, hogy van egy saját lakása, sokan nem is értették a kérdést. De végül csak kiszedtem az infót belőle, hogy bérel. Tehát akkor semmi olyasmivel nem rendelkezik, amit én ne tudnék megteremteni. Csak meg kell tanulnom németül, ki kell mennem jó szakmával és én is értékes külföldi pasi leszek elvileg...

2017. jún. 12. 21:09
 5/11 A kérdező kommentje:
*van-e saját lakása
2017. jún. 12. 21:10
 6/11 anonim ***** válasza:
Te külföldön is magyar pasi maradsz. Magyar állampolgár vagy.
2017. jún. 12. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Nem leszel, ugyanis magyar vagy, aki németben él.


A párom is magyar, aki svájcban él és dolgozik - és igen, erre sok csaj elkezdi csorgatni a nyálát, a kedves meg csak mosolyog magában. Utálja a felszínes libákat, nekem ellenben rohadul mindgey, hogy 8000 frankot vagy 300 ezret keres-e... csak épp neki nem, hogy itt legalább megfizetik, amit csinál, nem úgy, mint otthon.


És attól ,mert kinn él(ünk), a lakást béreljük, autónk nincs, szóval semmi luxus dolog.

2017. jún. 12. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem, ha a gondolkodás módodon váltosztatnál, akkor lennél értékesebb.
2017. jún. 12. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Bocs változtatnál. Nagyon régóta élek itt Németországban, kopik a magyar nyelvtudásom.
2017. jún. 12. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
84%

Na, még egy wanna-be-ATM...


Amúgy általában azért bírják a külföldi pasikat, mert más kultúra. Más akcentus, olykor más arcberendezés, mint amihez az ember itthon szokott. Nem szebb vagy csúnyább, másabb. És ez egzotikus. És nagyobb is az eltérés egy kultúrán belül másképp nevelkedettek és kultúrák között eltérők esetében. A németekről nem tudok ilyen "általánosításokat", északabbra és délebbre jobban érződik. De biztos vannak ott is olyan szokások és egyebek, amikben ha az ember felnő, egyszerűen másabb, mint egy magyar. És ez a különbség sokaknál izgalmasabb és különlegesebb. Nálam speciel nem, én értékelem a hazait is. :D

2017. jún. 13. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!