Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A magyar nők miért hiszik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A magyar nők miért hiszik azt, hogy az a pasi aki külföldi az már vitte is valamire az életben?

Figyelt kérdés
Főleg a budapesti szórakozóhelyeken szoktak ájuldozni a magyar nők a külföldi pasiktól, akik ki tudnak fizetni nekik néhány koktélt, csak azért mert csajozni akarnak. Egyből el vannak ájulva tőlük, hogy milyen tehetősek, biztos sokra vitték. Igen ám, de külföldön a minimálbér is nettó 400 ezer forinttól kezdődik. És akkor még "csak" EU-s országokról beszéltem, nem Svájcról vagy Norvégiáról. Aki külföldön 1300 Euro-t keres azt ott pont úgy kiröhögik a nők mint aki itt 100 ezer forintot keres. Pont ezért jönnek ide ennyien csajozni külföldről, mert az ottani nőknél egyszerűen nincs sikerük ilyen keresettel, de itt marha nagy királynak érezhetik magukat, és annak is kezelik őket. Egy külföldi segédmunkás is egy király Budapesten, és a magyar nők szemében. De miért? Miért nem látnak át a szitán a nők, hogy ezek akik ide járnak csajozni nem egy nagy valakik? Ájuldoznak tőlük el, de minek?
2017. máj. 5. 18:38
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
58%
Nekem azért külföldi a párom, mert még egyszer sem láttam őt ilyeneken nyavalyogni. Meg nem bőgicsél azon sem, ha férfiként kell viselkednie.
2017. máj. 5. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
40%
Es te miert nem kepes megerteni hogy a magyar nok egy millios fizetes alatt es kulfoldi allampolgarsag nelkul senkivel nem allnak szoba? Es ez igaz a magyar nok 100%-ra, olyan nehez ezt megerteni?
2017. máj. 5. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
33%
Gondolom, egy rendes nő nem ilyen. Igaz, egy rendes nő olyanokat sem ír, mint #2 :D
2017. máj. 5. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
57%
Nekik nem az számít, hogy vitte-e valamire, hanem hogy mennyit keres.
2017. máj. 5. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Engem a felfogása érdekel.


Bár még nem jártam "szórakozóhelyen".

2017. máj. 5. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 Lazy Lover ***** válasza:
24%
2 ha annyit keresnék mint ő én se bőgnék meg férfiasan viselkednék....
2017. máj. 5. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
91%
Olyannak biztos nem esnék hanyatt, aki az ilyen férfiakat irigyli, amiért fel tudja szedni azokat az olcsó nőket, akik két koktéllal megvehetőek és a sirámait itt írja ki péntek este magányosan ezen az oldalon
2017. máj. 5. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
80%
Egy kiszemeltem összejött egy magyarban nyaraló holland munkanélkülivel, akinek a zsebpénze is jóval több volt, mint az én középvezetői fizetésem. :D
2017. máj. 5. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
41%

#7 lehet kimenni, ahogy itt írják, segédmunkásként is keresnek annyit hogy itthon tudjanak vele csajozni. Ja hogy ahhoz tenni kellene valamit...

Egyébként ilyen helyeken jellemzően kevés komoly kapcsolat születik. Ha meg komoly szándékkal megy az ismerkedés...most mondd hogy nem mennél ebből az országból amilyen gyorsan csak lehet, egy szimpatikus partnerrel.

2017. máj. 5. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Nem hisszük azt.Egyszerűen csak vonzóbbak,kelendőek a külfödi pasik.Kérdés,hogy ezt miért nem tudják elfogadni a magyar pasik?
2017. máj. 6. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!