Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Valóban létezik a nőknél ez a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valóban létezik a nőknél ez a "holdudvar" vagy "udvartartás" nevű dolog?

Figyelt kérdés

Mindkettőt hallottam már, így is, úgy is mondják. Olyan pasik "gyűjtőhelye", akik mind ugyanazt az egy nőt szemelték ki maguknak és folyamatosan ott sertepertélnek körülötte, eldöntötték, hogy megszerzik maguknak. De a nőnek egyikük sem kell. Ebbe azonban a férfiak nem nyugszanak bele, újabb és újabb nyilakat lőnek ki a nő szíve irányába :D


Ez pedig ilyen hosszú-hosszú huzavona-jelleget vesz fel, hol az egyik srác hívja a lányt, hol a másik, hol az egyik ír neki, hol a másik, de eredmény nincs. Persze olykor azért előfordul, hogy valaki a csapatból jól keveri a kártyáit és előlép a nő párjává(mondjuk ha rossz passzban van éppen és vigaszra van szüksége, vagy éppen egy bulin történik valami eksön), de nem ez a jellemző.


Ez tulajdonképpen azonos a ronggyá koptatott "barátzónával" vagy attól eltér? Holdudvar = friendzone? Mennyire jellemző, hogy ebből a státuszból egy pasi ki tud törni? Azért gyakran hallani, hogy barátságból végül szerelem lesz. De ugyanakkor azt is látni számtalanszor, hogy akit a nő a "friendzone" feliratú ajtón betessékel, arra utána rá is zárja az ajtót. :DDD


Mi az igazság? Létezik kitörési pont, megfelelő paklikavarással, jó észjárással, taktikával, jókor jó helyen tartózkodással, rafinériával?



2017. jún. 13. 17:05
 1/9 anonim ***** válasza:
Biztosan van ilyen nő. Én nem tartok holdudvart, de attól még más csinálhatja így.
2017. jún. 13. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Persze, létező jelenség, hogy a jobb nők körül több pasi legyeskedik. Nem egyenlő a friend zone-nal, hiszen ezek többnyire potenciális jelöltek; ha megromlik a kapcsolat, vagy ne adj' isten egyedülálló lesz a lány, gyakran az egyik ilyen fiú lesz a szerencsés befutó.
2017. jún. 13. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Szóval a holdudvarban olyan pasik vannak, akik tetszenek a nőnek, csak kéreti magát, tesztelgeti a jelölteket, olyasmi jelleggel, mint egy lovagi torna. A barátzóna meg a párkapcsolati téren esélytelen férfiak gyűjtőhelye, akikkel szinte biztosan nem lesz semmi.
2017. jún. 13. 17:17
 4/9 anonim ***** válasza:
10%
Igen, minden nőnek hatalmas holdudvara van. Ezek olyan férfiak halmaza, akiket bármikor megkaphatna gyakorlatilag. Mégis ennek ellenére rengeteg nő sír azon, hogy nem talál egy normális pasit. Holott ott van egy egész holdudvar belőlük, csak azok közül meg egy sem kell, mert nincs meg a kémia. És kikkel jönnek össze? A rosszfiúval, vagy a nős pasival, egészen egyszerűen mert azok leszarják, nincsenek érzelmileg elkötelezve egy nő iránt. Tehát egész egyszerűen a rosszfiúk és a nős pasik úgy vannak vele, hogy nekik ugye van barátnőjük/feleségük, ha ez a nő is szexelni akar velem akkor tök jó, ha nem akkor is jó. Míg a holdudvar pasik meg mindent megtennének a nőért, és pont ezzel rontják el.
2017. jún. 13. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
8%

Persze hogy létezik ilyen, sőt minden vonzóbb nőnél van ilyen. Persze van aki letagadja, hiszen olyan természetes ez nekik, hogy észre sem veszik, vagy nem akarják észrevenni, mert rombolná a "tisztességes" "rendes" "ártatlan" nő imázsukat.


Van kitörési pont, pl véghez visz valami nagyot egy holdudvaros ember, és amiatt lehet hogy kiválasztja a nő (pl sok pénz, vagy nagy hírnév), vagy egyszerűen ha kezd lejárni a nő ideje, és kell a gyerek, akkor kiválasztja a holdudvarból a legjobbnak tűnőt. De rövid távra lehet siker, mert azért a nők is vágynak néha szexre, és a holdudvaros férfiak ezt meg is adják nekik, akár naponta más-más.


A barátzóna is a holdudva része, de a barátzóna már egy zártabb rész, onnan kijönni nagyon nehéz.

2017. jún. 13. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
#5 Komolyan, hihetetlenek vagytok, úgy meg tudjátok fogalmazni, hogy még egy lexikonban is megállná a helyét :DDD
2017. jún. 13. 17:41
 7/9 anonim ***** válasza:

Figyelj, nincs életük, ráérnek ilyesmin elmélkedni. :)

Nekem pl. nem volt szerintem ilyen "holdudvarom", és nem hiszem, hogy azért, mert bűnronda vagyok. Pont emiatt szinte mindig volt, akivel tetszettünk egymásnak, de nem tartottam magam körül egy rakat pasit. Ehhez szerintem egy olyan hozzáállás kell, mert bizony van, akinek erre igénye van. Aztán vagy sikerül neki, vagy nem.

2017. jún. 13. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nálam ilyen nincs. Vagy barátomnak tartok egy férfit, de akkor csak barát, és nem lesz belőle soha több. Vagy ha potenciális társat látok benne, akkor randizgatok vele, hogy megismerjem, tehát már eleve elindul valami... ha időközben kiderülne, hogy nem illünk össze, akkor megszakítom vele a kapcsolatot, nem lesz "barátzónába" téve, mert ha már egyszer úgy tekintettem rá, mint lehetséges páromra, akkor utána többé nem tudnék már csak barátként tekinteni rá. Szóval nálam megvan az éles határvonal, és senki nem csücsül rajta: vagy ezen az oldalán van, vagy azon. Ha valaki a barátaim közül bepróbálkozik, azt nagyon egyértelműen leállítom, és a tudtára hozom, hogy soha az életben nem lesz köztünk semmi. Ha ennek ellenére akar haver maradni, oké. Ha nem, akkor a soha viszont nem látásra!
2017. jún. 13. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szerintem nagyon ritka, ha egy pasi tovább jut miután friendzonet kapott :D Mindenesetre semmi sem lehetetlen:)

(amúgy nagyon tetszik az írási stílusod) :)

2017. jún. 14. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!