Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyire gyakori egy ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire gyakori egy ilyen férfi magasak lennének az igényeim vagy egy átlagos csinosabb lány találhat ilyen férfit magának?

Figyelt kérdés
Nagyon macis, félénk nagyon visszafogott csendes, intelligens, szeressen olvasni, humoros legyen, ne állandóan a szex és csajok körül forogjon az élete, lehet vele jókat beszélgetni, szeresse az állatokat.
2017. jún. 14. 13:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Pont ilyen vagyok. N
2017. jún. 14. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Úgy macis mint a Trónok Harcában a hegy, vagy úgy mint aki el van hízva?


Egyébként nem magas igények.

2017. jún. 14. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
47%

Ujjanként csak 10et találnál. Macissággal vagy anélkül.

30/f

2017. jún. 14. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Mi neked a macis? 95kg, vagy 167? Azért ez nem mindegy.
2017. jún. 14. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
OldTimer kivitelben szerénységem. Ötvenes F
2017. jún. 14. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Na pont ebbol szaladgal nagyon sok!!!
2017. jún. 14. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Elárulnátok hogy hol?


Tele van az internet is csak szexelős majmokkal, bunkók, beszélgetni nem lehet velük, a másik része a pasiknak a kocsijukkal izmaikkal pózolnak, intelligencia semmi. Eddig életembe háromszor találkoztam ilyen pasival az is házas volt...Nagyon nem vagytok tisztába ezekkel az értékekkel

2017. jún. 14. 14:47
 8/12 Gábor19... ***** válasza:
Miert fontos hogy állatbarát legyen?
2017. jún. 14. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Pedig pont, hogy tisztaban vagyok ezekkel az ertekekkek es hidd el, ez az atlag. A gond ott lehet, hogy valojaban Neked ez megsem jon be es ezert nem veszed eszre. Az en baratom pontosan ilyen. (Csak nem szeret olvasni, helyette folyton barkacsol- es igen, roppant intelligens ennek ellenere. Ja es nem is "nagyon" macis.)

Nezz vegre korul magad korul, rengeteg onbizalomhianyos fiut latni az utcakon/parkokban/tereken. Az, hogy eddig csak a s.fejet fogtad ki, az az, hogy az teper utanad vagy megsem ez tetszhet neked- ahogyan irtam. (Egy felenk fiu sosem lesz ennyire vehemens, mint Ok, de Oket is meg lehet fogni- tapasztalatbol beszelek.)


Egyebkent nem altalanositanj szeretnek, igazabol csak viccbol irom ide: menj el egy mernoki karra vagy informatika oran is sokan lesznek ilyenek :D

2017. jún. 14. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Macis azaz dagadt... hát nekem nem kéne hájas férfi, de mindegy.


GoT Mountain NEM macis, hanem izmos! Nem ugyanaz a kettö! :)

2017. jún. 15. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!