Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit lehetett volna mondani...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehetett volna mondani ebben a szituációban? (Megszólítás)

Figyelt kérdés

Láttam egy szimpatikus lányt a buszon egy helyen szálltunk le és azon gondolkoztam jó lenne beszélgetni vele, de mire oda kerültem volna már messze járt, elég gyorsan el is suhant leszállás után.

Aztán hazafele azon gondolkodtam úgysem tudtam volna semmi értelmeset mondani ami nem totál kínosan játszódott volna le, szóval nem érint túl rosszul.

Tudtok mondani valamit amit ilyenkor lehet mondani? Vagy van egyáltalán értelme így leszólogatni lányokat?



2017. jún. 14. 15:05
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem lehet semmi értelmeset mondani. Ez tény. Viszont ez senkit sem érdekel ebben a helyzetben. :D


: Szia! Nem akarlak megijeszteni. Azért rohantam utánad, mert nagyon szimpi lány vagy. Ha nem bánod elkísérnélek egy kicsit az utadon, beszélgessünk.

(ez nagyon frontális, de őszinte)

2017. jún. 14. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Bármi jó út közben, de mikor leszálltok, már nyilván menne mindenki a dolgára.

30/f

2017. jún. 14. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

én rám egy ilyen szituáció miatt hívtak rendőrt, hogy követem a lányt hazáig...

pedig annyit mondtam hogy szia

2017. jún. 14. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Az első válasz is lehet jó, csak szimpatikus - t mondj, ne "szimpit"!

Viszont, ha nemet mond, hátra arc és menj ellenkezőleg, akkor is, ha arra lenne dolgod.

Nagyon fontos, ne nagyon legyen 18 alatt.

2017. jún. 14. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Velem volt már ilyen, szerintem cuki volt, az egyetemig kísért a srác. Viszont annak nem örülnék, ha hazáig kísérne, tudná egy vadidegen, hogy hol lakom. Meg az is kicsit creepy, ha este a sötétben jönne velem egy idegen férfi...
2017. jún. 14. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Igen, az első jó szöveg, hülyeséget mondani, vagy terelni nem érdemes, mert elég átlátszó a helyzet.. :-)

Ha szimpatikus vagy, úgysem üldöz el ;-)


N

2017. jún. 14. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Fura a szitu, szóval amíg a buszon/villamoson vagytok akármit mondhatsz (ha olvas még azzal kapcsolatban is, bár az olvasó lányok, ha megzavarják őket... hát én is tudom milyen vagyok :D), senki nem vár szerintem mélyrehatóbb beszélgetést, egy teszem azt villamoson, egy akár és "meddig mésznél"? Ja de persze ez ne random jöjjön, picit szemezz vele előtte, abból kiderül, azért, hogy esetleg ő hogy áll a témához.

Leszállásnál meg kérdezd meg, hogy elkísérheted-e egy darabon, mert szimpatikus, ha igen, akkor igen és valami randomról lehet dumálni, tömeg, időjárás és terelni személyesebb témák felé, nahát ide jársz egyetemre stb.

- Ha rábólint, de látod rajta, hogy ő se tudja kezelni a helyzetet, vagy nem akar beszélgetni inkább térj le valamerre gyorsan és hagyd.

- Ha mondja, hogy inkább ne, akkor ne tapadj, még ha arra van dolgod is, menj kerülővel, tök más irányba.


Leszólítani valakit lehet, hogy gáz szituációt szül, de amúgy ha szimpatikus vagy a lánynak lehet értékeli is fogja a bátorságot, ha meg nem hát nem történt semmi, a szitu furaságára is lehet fogni, szóval szerintem mindig van értelme megpróbálni, de csak intelligens keretek közt.

2017. jún. 14. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ja és ha nem jött meg a bátorság a leszólításhoz rögtön a leszállásig, akkor véletlenül se kövessen senki, senkit, annál ijesztőbb nincs mikor követ valaki, este meg pláne. De komolyan, ha a leszállás utána 30 másodpercben nem szólítod le, inkább hagyd az egészet.
2017. jún. 14. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Én a busz elejében ültem ő meg hátrébb állt, tehát nem egymás mellett ültünk :D Felállni és egyenesen odamenni meg elég feltűnő, meg amúgy sem szeretek a buszon beszélgetni elég hangos és sok ember hallja amit beszélünk.
2017. jún. 14. 19:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!