Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak, volt már nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, volt már nagyon karakán, határozott barátnőtök? Hogy működött vele a dolog?

Figyelt kérdés

Felütötte olykor a fejét a "két dudás egy csárdában" esete, vagy alapvetően sikerült harmonikusan, nagyobb vitáktól mentesen működtetni a kapcsolatot?


Vonzónak találtátok ezt a tulajdonságát, netán közre is játszott abban, hogy beleszerettetek? Mi a kulcs egy nagyon határozott nővel való jó kapcsolathoz, milyen "bánásmódot" igényelnek? Hogy lehet harmonikusan fenntartani a hagyományos férfi-női szerepeket egy ilyen kapcsolatban?



2017. jún. 14. 17:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Volt, soha többet.
2017. jún. 14. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
21%
Nem volt még ilyen kapcsolatban részem szerencsére, mert egyszerűen nem működne nekem ne mondja már meg egy nő hogy mit csináljak. De hozzáteszem vannak olyan háát egyének akiknek ez bejön hogy egy nő megmondja nekik azt is hogy mennyi wc papírt használhat kinek mi.
2017. jún. 14. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Csak olyan volt aki ezt mondta magáról, de füllentett. Igazából sárkány volt. Sokáig nem húztuk a dolgot. :).

30/f

2017. jún. 14. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Most ezt így elég fura leírni - de egy nőnél az a nyerő, ha egy kicsit "teszetosza"? Így lehet mellette férfiként kiteljesedni? A férfiakat zavarja, ha az utolsó kimondott szó esetleg olykor nem az övék lesz(mondjuk egy vitában)?
2017. jún. 14. 17:57
 5/11 Diavolino44 ***** válasza:

Volt, annyira hasonlitottunk,hogy az szinte felelmestes. De neki soha semmi nem volt eleg jo, igy masbol sem allt a kapcsolat, csak joforman veszekedesbol. Sirt, sirt, igergetet, de akkor mar tul keso volt, mai napig unneplem a napot mikor megszabadultam tole. Az az elotti baratnommel, evi egy kissebb veszekedes volt, de az sem tul komoly. Szoval, ha egy norol kiderul, hogy karakan, tulsagosan hatarozott, akkor abbol nem lesz kapcsolat, megegyszer nem szivatom meg magamat.


Milyen banasmod? Ez egyenenkent valtozik.

Hagyomanyos ferfi-noi szerepeket ugy lehet fenntartani, ha masikat keresel, ha egy no tulsagosan dominans nem fog mukodni a kapcsolat, kiveve ha partnere szubmissziv magyaran papucs, s minden sz.rt elnez a baratnojenek.

2017. jún. 14. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Diavolino44 ***** válasza:
30%
#4 nem, nem baj, ha no hatarozott, eros jellem mondjuk a munkahelyen, a baratokkal stb. De egy parkapcsolatba engedje at az iranyitast a ferfinak, ha ferfit akar maga mellett tudni, nem bologato kiskutyat.
2017. jún. 14. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Dehogy kell tesze-toszának lenni. Tudja mit akar+következetes=karakán. Nem tudja mit akar, de azt azonnal+következetlen=sárkány. Előbbi mellett ki lehet teljesedni férfiként utóbbi esetén vagy boxolóként vagy gátfutóként, de férfiként semiképp.

30/f

2017. jún. 14. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Volt. Szarul működött.

Mert én ugyan nem vagyok az a karakán, főnökösködős típus, kb. magasról teszek rá, ki mit csinál, a csajaim életébe se szoktam egyáltalán beleugatni, de nagyon nem vagyok papucs sem, nem tűröm el, hogy beleugasson bárki is, hogy mit mikor hogyan csináljak. Volt is ebből elég bajom a katonaságon.. :D

Ő viszont nagyon szeretett nem csak maga dolgaiban, hanem nekem is diktálni.

2017. jún. 14. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Hát az elején exem is eljátszotta hogy egyenlőség párti, de a végén megmutatta önmagát.soha többet még egyszer. egy kapcsolatban két ember van. Így két vélemény is. Persze van aki erre vágyik, de az nem én vagyok. Nem papucsoskodok és kuszok,mászok.De a kompromisszum az oké (y)


25f

2017. jún. 14. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
84%
Ahogy elnézem, a válaszadók többsége keveri a szezont a fazonnal. A határozott, karakán nő nem azt jelenti, hogy parancsolni akar a férfinak, hanem, hogy neki nem parancsol senki, de ő sem másnak. Én például ilyen vagyok. És őszintén szólva, nehézkesek a párkapcsolatok, mert amit én teljes természetességgel kezelek a partneremmel szemben az rendszerint nem kölcsönös. A férfiak jelentős része nem képes elviselni az egyenrangú partnert, irányítani akar.
2017. jún. 14. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!