Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szoktátok nézni a "Hűtlen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szoktátok nézni a "Hűtlen házastársak" (Cheaters) c. műsort? Mit gondoltok róla?

Figyelt kérdés

Az amerikai realityre gondolok, amit Clark Gable vezet. Rendszeres nézője vagyok. Elmerengtem már rajta többször, hogy milyen jó lenne, ha elkészítenék a magyar változatát.


Szoktátok nézni? Jókat lehet rajta röhögni, de ugyanakkor elég tanulságos is.



2017. jún. 15. 13:11
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem nézek ilyen szennyeket. Értelmes emberek vagyunk a párommal, inkább teniszezünk :)
2017. jún. 15. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Áhh! Szerintem aki tudja, inkább csinálja :D

30/f

2017. jún. 15. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Néha nézem de borzalmasan megvan játszva mármint a stáb 20 fős és annyira műanyag szaga van az egésznek olyan mint a raktárvadászok most komolyan elhiszed hogy egy bérelt raktárba ami általában a külvárosok szélén van ilyen értékeket tartasz amiket ott találnak utána meg fogod magad és nem fizeted a bérleti díjat ezzel csak azt akartam érzékeltetni ,hogy amerikai műsorok nagy felhajtás sok akció de a felesem igaz.
2017. jún. 16. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!