Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van tele a válás fórum...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van tele a válás fórum kérdésekkel itt a 30-as korosztálynál? Hiszen itt minden válaszra, mindenki azt írja, hogy ilyen meg olyan boldog a párjával és nem lehet semmi baj. Aztán mégis tele a fórum.

Figyelt kérdés
2017. jún. 16. 09:56
 1/10 anonim ***** válasza:
77%
Vannak akik csak kérdezni szoktak, és vannak akik csak válaszolni.
2017. jún. 16. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
74%

Akkor a "miért nincs csajom" nyekergés is csak kamu, elvégre mindenki azt írja, hogy ilyen meg olyan boldog a párjával.

Innentől ezeket jelentsd, hogy egyértelműen kitaláció, és töröltesd.

2017. jún. 16. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
91%
Pedig szerintem nem annyira bonyolult: Vannak, akik boldogok együtt és vannak, akik nem.
2017. jún. 16. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem nem ugyanazok írják ki a "boldog vagyok a párommal" dolgokat, mint azok, akik a válás kategóriába írnak. De ez csak tipp.
2017. jún. 16. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
Hát én pont az ellenkezőjét látom, sok a rossz kapcsolat.
2017. jún. 16. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
Mert ha rossz a kapcsolat, mindig egyre erősebben próbálják az ellenkezőjét vetíteni. Néha nézz szét facebookon, elég gyakori hogy a "láááv" "húúúdejólmegvagyunk" után nem sokkal a kapcsolat egyedülállóra, vagy "nincs megjeleníthető" kapcsolatra, vagy balhéra, válásra vált...
2017. jún. 16. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
93%

# 6


Csak szeretnéd. Milyen rosszindulatú vagy.


Amúgy nyilván nem ugyanazok írják. Daaaaaaa...

2017. jún. 16. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
40%

#7

Nem szeretném, mert kit érdekel? De ezt látom, szinte mindig. A tény nem rosszindulat. Tán nálatok is ez van? Nyugi, nem egyedi, nem dől össze a világ.

2017. jún. 16. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

"A tény nem rosszindulat"


Ez világos, én csak azt nem értem, mitől tény az, amit leírtál?

Először is a személyes tapasztalat az csak személyes tapasztalat. Ez csak annyit jelent, hogy feléd gyakoriak a rossz párkapcsolatok. Ez lehet tény esetleg.

De az is relatív, hogy mi a magamutogatás. Valakinek már az is annak számít, hogy X jelzi a közösségi oldalon, hogy kapcsolatban van Y-nal. Másnak meg az, ha kitesznek képeket az esküvőjükről vagy arról, hogy az évfordulójukat ünneplik.

2017. jún. 16. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Sokan a válás után találják meg a boldogságot a második kapcsolatban.
2017. jún. 16. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!