Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy ilyen férfi mégis miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy ilyen férfi mégis miért ír rám Facebookon ismerkedési szándékkal?

Figyelt kérdés
Megszól, hogy miért vagyok ilyen fehér bőrű. Nem értem az ilyen miért ír rám, ha nem tetszenek neki a fehér nők. Elküldtem a fenébe.
2017. jún. 11. 10:32
 1/5 anonim ***** válasza:
89%
Tipikus gyakoris retardált, nulla (érzelmi) intelligenciával. :D Még jó, hogy elküldted, nem is értem, minek ír rá olyan nőre, aki nem tetszik neki.
2017. jún. 11. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
95%
Jogosan tetted, ez egy bunkó. Azzal a céllal írt rád, hogy leoltson?
2017. jún. 11. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
93%

Ez a narcisztikus hapsik taktikaja.

Elkezd piszkalni h vegul ne szeresd magad.

Csak te sem az a fajta hulye tyuk vagy :D

2017. jún. 11. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
63%

szerintem csak annyira gyakorlatlan az ismerkedésben, hogy nem tudott mit írni, épp ezt írta

Nem gondolt bele, hogy ez sértő is lehet.

2017. jún. 11. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Jól tetted, hogy elküldted. Ismerkedésnél nem egymás hibáit kéne felemlegetni.
2017. jún. 11. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!