Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ismertek olyan pasit, nőt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismertek olyan pasit, nőt, aki mind a tíz ujjára kaphatna partnert, de mégis olyan kis "szerencsétlenke"?

Figyelt kérdés

Nagyon vonzó külsővel van megáldva, emberileg is nagyon szerethető, értékes, de ennek ellenére gátlásos, félénk, teszetosza, ismerkedés terén bénácska. Hiába mondják neki a barátai, hogy semmi gond nincs vele, bátran ismerkedjen, ő egyszerűen nem hiszi el, valami van nála fejben, ami meggátolja ebben. Emiatt persze egyedül is van, akár már hosszabb ideje. Az élet más területein semmi gondja, de ha a csajozás/pasizás kerül terítékre, átmegy nyusziba.


Találkoztatok már ilyen emberekkel? Ha közeli az ismeretség, hogy próbáltok lelket önteni beléjük?



2017. jún. 9. 16:47
 1/9 anonim ***** válasza:
34%

Mi van baby ennyire nincsen pasid,erre szorulsz ra?

Ez szanalmas

2017. jún. 9. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
Itt vagyok,mit szeretnel?
2017. jún. 9. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
Nem érdekel más problémája sem bénasága, és lelkisegély sem vagyok, hogy lelket öntsek olyanba, aki saját hibájából béna. Majd rájön, hogy működik az élet, nyilván nem elég érett még fejben ehhez.
2017. jún. 9. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem értem, mit asszociáltok mindenféle hülyeségekre. Elméleti a kérdés.
2017. jún. 9. 17:03
 5/9 anonim ***** válasza:

Párom hasonló volt, mikor "összeszedtem". Bár tesze-toszának nem nevezném, se nyuszinak. Inkább csak tipikus lúzer csajozás terén. Én ugyan kedves, türelmes és megértő vagyok ismerkedéskor, de nagyon rezgett a léc, hogy elküldjem a fenébe. Folyton oda nem illő témákat hozott fel, fogalma sem volt, hogyan kéne udvarolni, bókolni, vagy egyáltalán egy olyan nővel beszélgetni, aki tetszik neki. Egyébként szerintem nagyon helyes, és több nő ismerősöm, rokonom is megjegyezte. Aki kifogásolta, annak túl "szépfiús". Szóval tényleg nem egy csúnya ember, most csinálja a második diplomáját, sportol, zenél...stb. Emberileg is rendben van, hűséges, őszinte, odaadó, kicsit bolond, meg szétszórt, de nálam nem jobban.

Úgyhogy mázlim volt, mert előttem évekig senki nem foglalkozott vele, én pedig véletlenül belé botlottam. Neki meg szerencséje, hogy elég jóképű volt számomra ahhoz, hogy kivárjam, amíg összeszedi magát, és megtanul normálisan kommunikálni velem :)

Ellenben ő nem pánikolt a csajozáson sose. Egyszerűen inkább nem foglalkozott a dologgal pár kosár után. Elvolt a haverokkal, egyetemmel, sporttal, zenével.

2017. jún. 9. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
47%
Én magamat ismerem ilyennek. Nagyon gátlásos vagyok, bár én az élet más területein is önbizalomhiánnyal küzdök. Sokszor inkább bezárkózom mert úgy biztonságosabb pedig másznának rám a pasik.
2017. jún. 9. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én valami ilyesmi vagyok, legalább is azt mondják, mert jóképűnek mondanak, magas vagyok, normál alkatom van, hosszú ahol kell :D, jófejnek, viccesnek, intelligensnek mondanak. De gátlások gátlások hátán, nehezen oldódás, kudarctól való félelem. Mintha egy börtönbe lennék zárva.
2017. jún. 9. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
21%
Nőben nem hiszem, hogy van ilyen. Ha jól néz ki akkor úgyis rárepülnek páran. Férfiban létezik ez inkább. Sőt, mondhatni egyész sok férfi van aki nem ocsmány és simán jó lenne pár nőnél, de nem találja meg őket, mert nem is nagyon keresi őket. Vagy véletlen belbotlanak egy ilyen csajba vagy a csaj szedi fel őket.
2017. jún. 9. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szerintem én ilyen vagyok, csajjal azt se tudom, hogy miről dumáljak a csajokkal, ellenben külsőmre baromi sokat adok.

Jó lelkű, odaadó vagyok egyébként :)

2017. jún. 9. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!