Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan lehet kikerülni ebből...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet kikerülni ebből az ördögi körből?

Figyelt kérdés
Van valaki akivel hónapok óta nem tartom már a kapcsolatot, de még mindig minden nap eszembe jut, hiányzik, álmodok vele. Talán ha ismerkednék egy másik emberrel, az segítene ezen, viszont az meg a másik emberrel szemben sem korrekt, ha úgy kezdek valamibe, hogy nem vagyok túl az előzőn. 22-es csapdája, ez egy ördögi kör. Remélem értitek. Szóval, mit kellene tennem szerintetek ebben a helyzetben?

2017. jún. 18. 09:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ismerkedj. Hónapok óta szakítottál, elképzelhető hogy csak az hiányzik hogy valaki melletted legyen, és nem az a bizonyos személy.
2017. jún. 18. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ezzel az illetővel egy pár voltatok csak különmentetek? Vagy egyoldalú, plátói szerelem volt a részedről? Ha az utóbbi, akkor sajnos nincsenek jó híreim: nagyon sokáig, akár évtizedekig, vagy egy életen át is veled lehet a vágyott személy képe, teljesen sosem fogod tudni kitörölni a szívedből és az agyadból. Mindig vágyakozni fogsz utána, mert a szíved egy darabját galád módon magával vitte, mikor eltűnt, ezzel egy üresség-érzést hagyott maga után, aminek azóta is iszod a levét.


Ha egy pár voltatok, és szakítottatok, akkor nagyüzemi ismerkedés a megoldás, és az abban való hit, hogy egyszer jön valaki, aki úgy megmozgat, hogy egy csapásra elfelejted majd az illetőt.

2017. jún. 18. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem voltunk egy pár sosem. Ez nem jó hír, mármint amit írsz. Nem hiszem, hogy évtizedekig ezt bírom idegekkel.
2017. jún. 18. 12:28
 4/4 anonim ***** válasza:
Gyakran látod? Az nem túl jó. Egyébként én is voltam így, jó pár éve már,hogy nem láttam valakit és egyáltalán nem gondolok rá "úgy". Már nem hiányzik az illető. Elfelejteni nem felejtettem el,de már nem sóvárgok utána. Nem gondolok rá naponta, sőt van hogy hónapokig sem. Most jelenleg más foglalkoztat, de sajnos most is úgy tűnik,hogy csak én érzek többet az illető iránt. Én nem kellek neki. Sajnos ő rá naponta gondolok és néha az álmomban is megjelenik. De tudom hogy el fog múlni, csak így baromi nehéz,hogy még elég gyakran találkozom vele. Amióta megismertem, azóta másra viszont még nézni se tudok. Mintha nem is létezne más rajta kívül a világon :(
2017. jún. 18. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!