Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hölgyek, találkoztatok már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek, találkoztatok már olyan csúnya pasival, akinek olyan kisugárzása volt, hogy kész voltatok tőle?

Figyelt kérdés

Olyan fellépése volt a fickónak, hogy bármilyen jóképű adoniszt elhomályosított volna. Határozott fellépés, pazar duma, ellenállhatatlan kisugárzás, brutális humor... csak arra tudtatok gondolni, mikor a közeletekben volt, hogy "aaahhh, te jó ég, kész vagyok, micsoda pasi!". Közben meg nagyon ronda volt, a külsejét illetően erősen kihívásokkal küszködött, de annyira megszépítették ezek a belülről fakadó személyiségjegyek, hogy abszolút nem is foglalkoztatok vele. Egyszerűen lehengerlő volt, hihetetlen férfiasság áradt belőle.


Találkoztatok már ilyennel? Esetleg volt már ilyen párotok is? Általában az szokott lenni, hogy amelyik pasi csúnya, az inkább meghúzza magát és nem is megy nő közelébe - talán a válaszokból kiderül, hogy igenis létezik erre ellenpélda. És nem is kéne sok ahhoz, hogy az a csúnya pasi a nők szemében top kategóriássá váljon.



2017. jún. 18. 09:48
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
0%
Józanul,vagy részegen?
2017. jún. 18. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
18%
Ilyen nincs,mert a jó kisugárzás csak egy kamu szöveg. Aki jóképű annak a kisurzása is hírtelen jó lesz,aki ronda, és próbál határozottan,magabiztosan fellépni,arra a reakció az,hogy: "Ennek mire van ekkora arca,hogy néz már ki?" Összefoglalva ez a kisugárzás duma is csak ilyen hárító szöveg a nőktől. Nem fogják azt mondani kerek-perec,hogy az ember külseje miatt nem jönnek vele össze,hanem ilyen semmi szöveggel jönnek,hogy kevés az önbizalmad, a kisurzásod nem oké, stb.
2017. jún. 18. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
82%

Igen, volt ilyen, de nem a nagy duma meg humor volt ami vonzó volt benne, hanem az, hogy sugárzott belöle az értelem, jóság és egyszerüen bele kellett szeretni. Rengetegszer megkérdezték tölem azóta, hogy ilyen ronda valakivel hogy tudok együtt lenni sok éve, amikor én "mindenkit megkaphatnék" - én meg nem értem öket, nekem annyira vonzó férfi, hogy még ma is elég, ha összenézünk és már legszivesebben kettesben lennénk valahol XD.


De ö nekem vonzó, és másnak nem biztos, viszont rengeteg " jóképű adoniszt" ismerek, meg olyat, akire jellemzö a "határozott fellépés, pazar duma, ellenállhatatlan kisugárzás, brutális humor" és egyáltalán nem érzem vonzónak az illetöt, söt igen sokszor kimondottan megatív, ellenszenves valaki.

2017. jún. 18. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
26%
Érdekes9:48-10:36-ig senki nem írta hogy lenne ilyen férfi,amint leírom az igazságot ezzel kapcsolatban máris jön valaki és előadja a kitalált történetét, csak ne hogy elkelljen ismerni,hogy ilyen jelenség nem létezi.
2017. jún. 18. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
26%
3-as kitalált,kamu történettel jött elő,egyértelmű.
2017. jún. 18. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
73%

66%-os: veled igen komoly bajok vannak.

Azért nem írtam elöbb, mert elötte nem voltam az oldalon és nem láttam a kérdést.


Attól, hogy te annyira begyepesedett vagy, hogy szerinted csak a szuperhösöknek van esélye, még egyáltalán nincs igazad. De vitatkozni nem lehet és nem is érdemes veled, mert a te logikád ennyi: én így gondolom, minden más nem lehet igaz, ebböl következöen másnak nincs igaza.

2017. jún. 18. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
19%
Semmi probléma nincs velem,én.csak a nyers igazságot írom,nem beszélek mellé. Amit sok év során tapasztaltam,azt írom le ide válaszként erre az oldalra,nem ilyen sebtében kitalált ellen példákat. Tehát akkor mégegyszer,hogy tisztában legyünk a VALÓS igazsággal és ne zavarjanak össze bennünket mindenféle kitalált történetek: Jóképű férfi="ohh,micsoda kisugárzás!"Ronda férfi= "Ennek mire fel van ekkora önbizalma, mit fáraszt a favicceivel,mit okoskodik, nézett ez már egyáltalán tükörbe?" Ez az igazság, ez így működik sajnos, a többi csak koholmány.
2017. jún. 18. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
Nekem volt egy kevésbé helyes pasim de azért csúnyának se mondanám. Nála egyértelműen nem a külső fogott meg hanem a személyisége...kedves volt, beszédes és humoros ami nagyon tetszett meg csupa pozitív dolog.. Sokan nem értették miért vagyok vele együtt, mert külsőleg nem illettünk össze de engem nem érdekelt mások véleménye mert szerettem..
2017. jún. 18. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 e-ditta ***** válasza:

Nekem volt ilyen barátom sokáig.


Az elsö randin, amikor megláttam, az volt az elsö, ami eszembe jutott, hogy "úristen, hogy néz ki", de márcsak udvariasságból is elkezdtem velel beszélgetni.

Kb 10 perc múlva már nem számított, hogy nincs szép arca, nem kisportolt, hanem legfeljebb átlagos alakú, a személyisége annyira megragadott, hogy ott helyben beleszerettem. Jó ideig (kb négy év) együtt voltunk, aztán elköltöztünk messzire egymástól és a távolság miatt lassan kifutott a kapcsolat. De a mai napig is csak szép emlékeim vannak róla.

Szóval igenis van ilyen, ha valaki pozitív egyéniség, akkor nem sokat számít a kinézete.


Ha meg a 66%-os szerint ilyen nincs, mert NEKI nem sikerül összejönni bárkivel is, az az ö saját hibája, nema kinézete, hanem az itt is bemutatott, a nöket lenézö jelleme.

2017. jún. 18. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
0%
Csak is a külsőmnek köszönhetem,hogy nincs barátnőm. A belsőmmel semmi gond nincs, nem.beszélek mellé,őszinte vagyok, normális vagyok, tehát a belsőm nem lehet az oka annak,hogy nincs senkim. A külsőm itt a gond egyértelműen.
2017. jún. 18. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!