Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hölgyek, találkoztatok már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek, találkoztatok már olyan csúnya pasival, akinek olyan kisugárzása volt, hogy kész voltatok tőle?

Figyelt kérdés

Olyan fellépése volt a fickónak, hogy bármilyen jóképű adoniszt elhomályosított volna. Határozott fellépés, pazar duma, ellenállhatatlan kisugárzás, brutális humor... csak arra tudtatok gondolni, mikor a közeletekben volt, hogy "aaahhh, te jó ég, kész vagyok, micsoda pasi!". Közben meg nagyon ronda volt, a külsejét illetően erősen kihívásokkal küszködött, de annyira megszépítették ezek a belülről fakadó személyiségjegyek, hogy abszolút nem is foglalkoztatok vele. Egyszerűen lehengerlő volt, hihetetlen férfiasság áradt belőle.


Találkoztatok már ilyennel? Esetleg volt már ilyen párotok is? Általában az szokott lenni, hogy amelyik pasi csúnya, az inkább meghúzza magát és nem is megy nő közelébe - talán a válaszokból kiderül, hogy igenis létezik erre ellenpélda. És nem is kéne sok ahhoz, hogy az a csúnya pasi a nők szemében top kategóriássá váljon.



2017. jún. 18. 09:48
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Erről nekem Baso (Haiku költő) jut eszembe, akit megbabonázott egy Nazuna (kb, olyan gyom mint a tejvirág) Haikut is írt a találkozásról.
2017. jún. 18. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Kezdjük ott, hogy olyan embert, akitől fizikailag konkrétan irtózom első látásra, azt nem tudja szexuális vonzalom terén egyensúlyba hozni a jó stílus, duma. Mondjuk nálam ez elég kevés embernél van így, és csomó férfi fizikailag is bejön nekem, akiről a többség azt mondja, hogy átlag, átlag alatti vagy netalántán csúnya.


Egyébként utóbbi kategóriából volt ilyen, hogy az elején nem vonzott különösebben (és alacsony volt, köpcös, nagyorrú, foghíjas, kopaszodó, nem is öltözött jól... szóval kb. ilyen szint), de a stílusától, dumájától, intelligenciájától, humorából (csípőből jövő, intelligens, logikus, de vicces humor) teljesen kész voltam.

2017. jún. 19. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
10-es, a belső nemcsak abból áll, hogy nincs mentális betegséges és nem hazudsz. Ellenben elég nagy az arcod. Főleg hogy azért nem minden nő ugyanolyan személyiségű férfit keres magának. És azt sem tudjuk, milyen külsővel milyen külsejű és milyen hozzáállású, magatartású csajoknál próbálkoztál.
2017. jún. 19. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

10-es (66%-os): lehet, hogy szerinted a belsöddel minden rendben van, de az itteni válaszaid alapján nem ez látszik - szerintem ha ilyen mértékben negatívan állsz minden olyan válaszhoz, ami nem egyezik a te véleményeddel, akkor igenis komoly problémák vannak a belsöddel.


Emellett a pozitív belsö tulajdonságokhoz sok minden beletartozik, nemcsak az, hogy nem kezelnek a pszichiátrián, és ilyet egyetlen válaszoban sem vettem észre, ami emberileg vonzóvá tenne.

2017. jún. 19. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!