Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek akar valamit tőlem, vagy sem?

Figyelt kérdés

Nemrég jelent meg egy új srác a közelemben. Az első találkozásunktól kezdve azt olvasom le az arcáról, hogy tetszem neki. Néz, mosolyog, "kering körülöttem". Én nagyon gátlásos vagyok, először nem igazán viszonoztam a pillantásait, később már igen, aztán mosoly is volt, részemről is. De egyszer elkaptam egy olyan beszélgetést, amikor egy másik sráccal beszélt, és hallottam, hogy a másik azt mondta neki: van párja. Mivel nekem nincs, tuti nem engem kérdezett. Máskor ketten voltunk csajok, jöttünk ki az ajtón, ő meg ott volt. Igaz, hogy a másik csaj meg is szólította, én csak mosolyogtam, de a másik csajjal tartotta a szemkontaktust, nem velem.

Szerintetek akkor most mi van?


2017. jún. 18. 11:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Huha, itt vannak bajok.

Ahány nő rám mosolyog, mindegyikről azt feltételezném, hogy akar tőlem valamit, akkor nagyon változatos életem lenne.


Viszont a srác valami balhere lehet, hogyha a nőknek kell megszólítgatniuk.

2017. jún. 18. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
A mosolyt ne udvariaskodó-kedveskedő mosolynak vedd, azt én is ismerem.
2017. jún. 18. 11:51
 3/12 anonim ***** válasza:

És úgy gondolod, mindenkinek egyértelmű, hogy te csak akkor mosolyogsz valakire, ha akarsz is tőle valamit?

Mert szerintem ezt rajtad kívül senki nem tudja.

2017. jún. 18. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Jó, de most nem ez volt a kérdés. A pasira fókuszálj.

vagy: neked mi lenne az egyértelmű jel, hogy bejössz a csajnak?

2017. jún. 18. 11:56
 5/12 anonim ***** válasza:

Itt követed el a második hibát.

Én észreveszem, ha bejövök egy lánynak, akár egy pillantásból is, de aközött, hogy tetszem neki és, hogy akar valamit, óriási a differencia.

Ha viszont úgy teszed fel a kérdést, hogy miből gondolom, hogy akar tőlem valamit, arra talán már lehet válaszolni.

Szóba elegyedik velem, érdeklődik felőlem, kapcsolatban vagyok-e stb.

Még ez sem biztos, de erre már azt mondanám, simán megér egy próbát arra, hogy elhívjam valahova.

2017. jún. 18. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Igen, ebben igazad van, más hogy tetszik valaki, meg más, hogy akar valamit.

De az a helyzet, hogy a fent leírt szitu miatt én sem vagyok abban biztos, hogy akar-e tőlem valamit. Én pedig abban hiszek, hogy ha egy férfi akar egy nőt, akkor tesz is érte, nem?

2017. jún. 18. 12:05
 7/12 anonim ***** válasza:
Ez sok mindentől függ. Nem írtad, hogy hol történik mindez, valami, egyetemen, munkahelyen, egy érdeklődési kör miatti klubban?
2017. jún. 18. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Munkahely, de nem közvetlen munkakapcsolat.
2017. jún. 18. 12:19
 9/12 anonim ***** válasza:

Ha bátortalan? Nem, akkor inkább nem. :D


De figyelj. Nekem is tetszik a fornettis lány a boltban, sokszor egymásra mosolyogtunk már, meg külön köszön a boltban, ha épp árut tölt is fel. De van párom, szóval oké, hogy tetszik, de kedvességen túl semmit nem teszek. Mivel a páromat senkiért sem adnám. Ha meg te akarsz valamit, te is tehetsz érte.


26/F

2017. jún. 18. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Neki nincs senkije.
2017. jún. 18. 12:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!