Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A társkeresési játék két...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A társkeresési játék két véglete, melyik károsabb a mentális állapotra nézve?

Figyelt kérdés

1.: Forever alone, sosem volt nője, sosem szexelt, sosem smárolt, még a kezét sem fogta meg egy nőnek sem.


2.: Van barátnője, de össze vissza csalja állandóan más nőkkel.


2017. jún. 18. 19:31
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Egyértelműen az első.
2017. jún. 18. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
20%
Egyértelműen az első. A második élvezi az életet, miért is lenne neki rossz?
2017. jún. 18. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
64%
A második, ha te éled meg. Az tuti káros és bekattansz. Engem az eddigi 3 barátnőm agyba-főbe csalt. Amikor meg kiderült, röhögtek, mert fiatalok s megtehetik. Én meg idős vagyok (33) és örüljek, hogy megkaptam a hamvas 22-24 éves nunijukat.
2017. jún. 18. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Ha te vagy az elszenvedője, akkor azt első a károsabb.
2017. jún. 18. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
17%
Az első a lúzer állapot, a második meg maga a "siker", amire minden férfi vágyik. Igazából nem is értem a kérdést. A monogámia az egy férfinak lemondással jár, viszont ad neki egy "biztos" puncit. De egy olyan férfi aki tényleg jóképű, ízléses testű és vagyonos az mind 20 éves szeretőt tart a feleség és gyerekek mellett. Ilyen az élet. Egy férfi nőkre vágyik az életében, nem csak egy nőre. Ezt el lehet fojtani mint vágyat, de tudat alatt ott motoszkál.
2017. jún. 18. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
1.
2017. jún. 18. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
2. főleg, ha te vagy az állandó bnő, akit mindenkivel megcsal.
2017. jún. 18. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

A második. Az első valószínűleg nem is tudja, mit veszít. Olyan, mintha valaki pl. sose enne csokoládét. Tök jó dolog, fincsi édes, de ezt csak olyasvalaki tudja neked elmondani, aki már evett. Akinek soha nem volt kapcsolata, annak nem lehet se pozitív, se negatív véleménye a dologról.

A második ezzel szemben könnyen ki tud készíteni egy kapcsolatfüggő, társfüggő embert már rövid távon is. Elég csak megnézni, szerelem miatt mennyi depressziós, "öngyi leszek" kérdés van kiírva. Úgy ötször annyi, mint magány miatt.

2017. jún. 18. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
91%
Én az elsőt már megszoktam, a második meg gerinctelenség, sosem csinálnám.
2017. jún. 18. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Egyik 19, másik 1 híján 20. Egyformán káros mindkettő, csak más módon.


Mint hogyha azt kérdeznéd, melyik rosszabb, ha hashajtóval vagy hasfogóval gyógyszerezed túl magad.

2017. jún. 18. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!