Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A társkeresési játék két...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A társkeresési játék két véglete, melyik károsabb a mentális állapotra nézve?

Figyelt kérdés

1.: Forever alone, sosem volt nője, sosem szexelt, sosem smárolt, még a kezét sem fogta meg egy nőnek sem.


2.: Van barátnője, de össze vissza csalja állandóan más nőkkel.


2017. jún. 18. 19:31
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Szerintem a második. 100%-osan az első vagyok, és nem érzem hogy bármi káros hatása lenne rám nézve, beletörődtem hogy sosem lesz barátnőm és kész. Persze ha látok egy szép, szimpi csajt, akkor elfog a sóvárgás de annyi. Akik a másodikat jobban szeretik azok ugyebár a kigyúrt, bunkó, apuci pénzén meggazdagodott jóképű menőfiúk.
2017. jún. 18. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

De áruljátok már el, hogy miért is a második a rosszabb? :D

Biztosan csupa letargia, gyötrődés, önbizalomhiány és letörtség az az ember aki folyamatosan egyik lányról a másikra ugrik...

Nem mondtam, hogy helyes lenne, de a kérdés marhára nem erről szólt. Ez kb olyan. kérdés, hogy melyik ember kevésbé szomorú, a koldus vagy a milliárdos.

2017. jún. 18. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Egyértelműen az első.


A második eset az legalább valamilyen szintű párkapcsolat(ok), az első viszont semmilyen.

2017. jún. 19. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!