Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, hogy érzitek magatokat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, hogy érzitek magatokat, ha egy csúnya srác bepróbálkozik nálatok?

Figyelt kérdés
Névtelen oldal, szóval leirhatjátok az őszinte érzéseiteket az ilyen szituációkban.

2017. jún. 18. 21:30
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
71%
Azt remeltem ertekelni fogjatok az oszintesegemet, maskor folyton erre megy a panasz, hogy a nok nem mondanak igazat. A valaszomban nem volt gunyolodas, frocsoges, irtam h nem alazok meg senkit, de a gondolataimhoz talan csak van nemi jogom. Akik oly szorgosan nyomkodtak a piros kezet ugyan tiszteljenek mar meg azzal h elaruljak mi kivetno valot talaltak a valaszomban - a nem tetszett nem er. En vmi racionalis indoklast varok, nem erzelemvezereltet.
2017. jún. 18. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
55%
11. Te igazat mondtál csak nem értenek vele egyet.. De valójában én sem tudom hová tenni ezeket a bepróbálkozásokat. Én egyszerűen elküldöm őket, ne velem szórakozzanak. Akiben ennyi önismeret nincs az meg is érdemli, hogy így járt. Én sem próbálkozom olyan srácoknál, akiknél tudom, hogy kb. esélyem sem lenne.
2017. jún. 18. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
38%
Kb így: "jaj ne itt egy lúzer és ismerkedni akar velem. Valamivel le kellene ráznom de nem tudom mit mondjak neki annyira nem akarom megsérteni. Megvan. Beszélgetek vele aztán amikor azt hiszi minden oké benyögöm hogy van már pasim."
2017. jún. 18. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
70%
Jó, de akkor ne pontozzatok le. XD Ha nagyon csúnya akkor kényelmetlenül érzem magam, olyan nincs hogy mit képzel, akkor már inkább tisztelem hogy volt mersze, meg nem nyuszi. De irritálhat, mondjuk ez helyessel is megtörténhet mivel van barátom.
2017. jún. 18. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
77%

Én inkább kényelmetlenül érzem magam. Egyszerűen előjön bennem az az érzés, hogy bár tehetném valamit, de nem érzem a kémiát, neki meg nem a barátságom kell. Nem mondom, hogy sajnálatot érzek, inkább csak bűntudatom van kicsit. De az ember mégsem választhat szánalomból.


Akkor sem szoktam rá úgy gondolni, hogy mit képzel magáról, ha nyomul vagy neheztel rám. Ő is egy kis emberke, neki is lehetnek érzései, érezheti méltatlannak a helyzetet és tudom, hogy inkább csak zavarja az egész, nem rám haragszik, mert nem szolgáltam rá.


Lehet, megalázva érezné magát, de sokszor szívesen segítenék neki, vagy adnék tanácsot. Kár, hogy erre pont az az ember a legalkalmatlanabb, aki tetszik... Mert hülyíteni nem szeretnék. Csak felhívni a figyelmét az értékeire, az előnyös tulajdonságaira és a lehetőségeire, vagy ilyesmi.

2017. jún. 18. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
65%
Én csak akkor éreztem ilyet, hogy mit gondol magáról, mikor nem csúnya volt, hanem ápolatlan. Ott azt gondoltam, hogy mit vár, akinek retek van a körme alatt, nem fésülködött, és így jött el egy tök előkelő rendezvényre, ahova illet volna kiöltözni... (ott ismert meg). De ha csak szimplán nem jön be az arca, vagy iylesmi, akkor egyáltalán nem gondolom, hogyhogy merészelte ezt. Jól esik, hogy tetszem neki, és kicsit becsülöm a bátorságát, hogy kifejezte az érzéseit.
2017. jún. 18. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
79%
Nem akarok bántó lenni, de férfiak miért érezték itt magukat megszólítva? Elhiszem, hogy bunkó volt, aki elküldött, de az volt a kérdés, hogy a NŐK mit GONDOLTAK.
2017. jún. 18. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
79%
Utolsónál a pont :DDD
2017. jún. 19. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
59%

Nekem egy konkrét esetem volt, brutálisan zavarban voltam, hebegtem-habogtam. A pasi amúgy aranyos volt és udvarias, de egyrészt párkapcsolatban voltam, úgyhogy eleve esélytelen, másfelelől kb 10 évvel idősebb, brutális bibircsókokkal az arcán. Egyrészt jót tett az önbecsülésemnek, mert smink nélkül, valamit gyorsan felkapva, nagy táskákkal a bevásárlás után is kiszúrt valaki, viszont elgondolkodtam rajta, hogy lehet egy kicsit többet kéne törődnöm a külsőmmel, mert úgy gondolom, előnyösebb ruhában és szép frizurával, egy korrektor, szájfény kombinációval már nem mert volna odajönni.

Plussz volt mégegy durva, odajött egy ilyen hajléktalan-féle (másoktól kéregetett), azt hittem tőlem is azt akar, de mint kiderült randira hívni. Ott úgy nagyon nem tudtam mit gondolni, le voltam döbbenve, még most sem tudom hova tenni a dolgot. :)

2017. jún. 19. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
77%

Ha csak simán csúnya (mármint olyan, akit én annak tartok), én kellemetlenül érzem magam... nem azért mert, jaj, miért jön hozzám oda egy csúnya srác, ez ciki... hanem azért, mert így is úgy is megbántom, pedig nem az a szándékom.


Na az viszont zavar, ha emellett még igénytelen, ápolatlan is. Akkor konkrétan megsértődöm (bár nem mutatom ki), hogy hogy gondolja, hogy egy szinten vagyok vele, és hogy van esélye nálam... már a feltételezés is sértő, hogy egy olyannal leálljak. Ezt úgy kell elképzelni, hogy túlsúlyos vagyok ugyan, de minden más rajtam kifejezetten csinos és ápolt (a túlsúly is betegség miatt van, de ugye ezt egy kívülálló nem látja)... a hajam frissen mosott, kellemes az illatom, a fogaim ápoltak, az arcom ápolt és szolid smink van rajta, nőiesen, de visszafogottan öltözöm... erre odajön egy orrfacsaróan bűzös, koszos-rongyos ruhájú, mocskos, fogatlan bőrű emberke, és látom rajta, hogy komolyan elhiszi, hogy ő MEGÉRDEMEL engem.

2017. aug. 31. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!