Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, hogyan reagálnátok erre?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, hogyan reagálnátok erre?

Figyelt kérdés

Adott egy lány aki úgy érzem az igazi lehet a számomra. Nem tudom, ő hogyan érez irántam. Általában nagyon jól érezzük magunkat a másik társaságában, viszont egyikünk sem lépett még nagyon látványosan a másik felé. Igaz, én néha vittem neki valami kus apróságot, de nem hiszem, hogy leesett neki, hogy mit is szeretnék.


Szóval arra gondoltam, hogy mivel nemsokára megyek külföldre nyaralni (egyedül) arra a helyre, ahova ő is nagyon szeretne eljutni,így elhívnám magammal. Mit gondoltok? Van ennek a lépésnek értelme? Ti mit tennétek a lány helyében?



2017. jún. 20. 16:43
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Elsőre egy kávézást ajánlok, nem külföldi, költséges nyaralást
2017. jún. 20. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Ha nem volt semmi köztetetk, én visszautasítanám.. Mert elég kiszolgáltatott helyzet...
2017. jún. 20. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
2-es. Mennyiben kiszolgáltatott?
2017. jún. 20. 16:46
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nagyon zavarbaejtő lenne. Nem fogadnám el, mert ekkora kiadást a szüleimtől sem fogadok el csak úgy, nekem meg nincs rá most keretem... :/

Kedves gesztus, de ugyanilyen kedves lenne valami közeli, romantikus helyre elmenni és őszintén beszélni erről. Ha ő is így érez, a hatás ugyanolyan.

2017. jún. 20. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Elsőre egy hétig kiszolgáltatva/összezárva lenni olyannal, aki nem a párom? Biztosan visszautasítanám. Előbb hívjon el az illető egy normális randira.

22/L

2017. jún. 20. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Értem a logikát, de nem lennénk "összezárva". Mármint lenne mindkettőnknek egy külön szobája.
2017. jún. 20. 16:58
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is kéne előtte 1-2 randi, kávézás, séta vagy kirándulás. .....de utána mehet. Jó ötlet!!!
2017. jún. 20. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Hogy érezheted azt, hogy ő az igazi, ha még csak nem is jártok? :O
2017. jún. 20. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Úgy, hogy rengeteg időt töltünk együtt és mindent omádok benne. Minden megnyilvánulásást, az élethez való hozzáállását, egyszerűen mindent. Minden mozdulatát, mondatát, hobbijait, mindent. Soha nem találkoztam még csak hozzá hasonlóval sem.
2017. jún. 20. 19:39
 10/13 anonim ***** válasza:
Akkor már inkább egy belföldi hosszú hétvége Balatanon vagy bárhol, de bakker ne Amerikába akard már elhívni amikor még azt sem tudod, hogy egyáltalán akar-e tőled bármit is.
2017. jún. 20. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!