Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mivel nem vagyok kimondottan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel nem vagyok kimondottan sikeres semmiben, lehet ezért vannak gondjaim az ismerkedéssel?

Figyelt kérdés

26 vagyok, van munkám, a környékhez képest jól keresek, de szakmai előrelépésre nincs lehetőség.

Egyedül élek albérletben (vidék), van egy idősebb autóm.

A munkámban elvagyok, de nem kimondottan karrierista.

Sportban nem értem el semmit, hobby szinten úszok, futok, de sosem voltam egyesület tagja, vagy játszottam pl egy focicsapatban..semmi. Semmit nem tudok akár egy picit is kiemelkedően csinálni.

Sokat vagyok egyedül, hiába járok el, szinte még korban hozzám illő lányok sincsenek sehol a városban.

Tegnap pl teraszos kávézó: 5 asztal, 4 nél férfi társaság, 1 asztalnál 2 lány beszélget. szóval kb az egész arány ilyen.

Nem vagyok kigyúrva, nincs tetoválásom, nem pöffeszkedek a passatomba.

Természetes h a nők a sikeres férfiakat tartják vonzónak. Eddig hittem hogy a belső értékek is lehetnek vonzók...öszinteség, megbecsülés, apróbb csipkelődések, humor stb.



2017. jún. 21. 08:55
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Teljesen átlagos ember vagy egy tök átlagos élettel.Sokan élnek egyhangú életet,amit aztán feldobnak ezzel-azzal a saját szájízük szerint.Mondjuk egy jó párkapcsolattal,ami magabiztos,felnőtt embereknek szokott sikerülni.Kicsit lehetnél életrevalóbb,karakánabb.Nehezen hiszem,hogy melóban,uszodában,strandon nincs semmi lehetőséged ismerkedni.
2017. júl. 25. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!