Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a mai 20-30 éves férfi korosztály 60%-a tartósan egyedülálló?

Figyelt kérdés
Ezeknek a fele még soha nem is volt nővel. Csúnya kifejezéssel ezt a generációt a "f.szverő generáció"-nak is nevezik. Ami abból a szempontból találó, mert mondjuk 30 évvel ezelőtt minden 20 éves férfinek volt már barátnője, menyasszonya. Egyszerűen az a generáció nem tudja el sem képzelni, milyen az amikor nincs nő. Most meg, a férfiak 60%-a pontosan tudja milyen értés az, amikor még láthatáron sincsen szingli csaj, vagy bárki akinél próbálkozhatna. Mivel magyarázható ez a helyzet?
2017. jún. 21. 16:21
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Mondd már el, hogy honnan vetted ezt a statisztikát? Hol van ez leírva?
2017. jún. 21. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Ezt a brit tudosok sugtak almodban, hogy aztan profeciakent terjeszthesd a gyakorin?
2017. jún. 21. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
És a nők 60%a leszbikus? :D vagy kihaltak?
2017. jún. 21. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
68%
Számítógép, internet megjelenése, facebook, plusz a divatok.
2017. jún. 21. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
30%
Azért van mert rondák alapból, illetve lusták változtatni azon amin lehet mert inkább a gép előtt ülnek mint hogy sportoljanak és szemét kaját esznek mert az könnyebb meg "finomabb". Belsőleg meg nincs bennük tartás, magabiztosság, erő, céltudatosság, küzdőszellem. Otthon ülnek, anyuci mos rájuk, nem mennek sehova, siránkoznak a neten vagy játszanak, tutyimutyik lesznek.
2017. jún. 21. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
40%
Ostobizmus, amit írsz. Én tartósan egyedülálló vagyok, de volt már néhány tartós kapcsolatom, ki- és megismertem A-tól Z-ig a nőket. Tapasztalt is lettem, de nem olyan könnyű ám hozzám hasonló nőt találni, akivel komolyat lehet tervezni és hosszútávon. Oké, vannak a tényleg reménytelen esetek, meg vannak azok, akik tudják, mit kell tenniük, kihozzák magukból a legjobbat vagy törekszenek rá, de ha megnézed, szinte mindegyik értelmes, igényes, ápolt nőnek van már párja. Teljesen le van fedve az egész, olyan, mint a mobilszolgáltatóknál a 100%-os lefedettség.
2017. jún. 21. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Teljesen abszurd amit állítasz.
2017. jún. 21. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

#7 Részben az. Hivatalos KSH felmérés, hogy Mo-on 2 millió tartósan egyedülálló van. (a ~9,5 milliós lakosságból)


Sajnos a korosztályra és a nemekre nem terjed ki a felmérés.

2017. jún. 21. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Ha szerintetek a nők 80%-a kapcsolatban van, akkor hogy jön ki ez az arány? Szerintem túlértékelitek ezt a számot, én azt olvastam valamelyik statisztikában hogy a férfiak 50%-a él házasságban, a korosztály azt hiszem 20-40 volt, de lehet hogy tévedek.
2017. jún. 21. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
77%

Ennek sok oka lehet, Kérdező, egyik sem 1 társadalmi jelenségre vezethető vissza.

- Vannak, akik szeretik a magányt. Tudom, ritka az ilyesmi, de létezik. Mittomén, ilyen remetefélék, vagy mizantrópok, impotensek meg hasonló.

- Vannak aztán, akik 30 éves korukra belátják, hogy az egész párkapcsolati cirkusz baromira deficites, és feleannyit nem ér, mint amennyit kínlódni kell vele, úgyhogy inkább élik vidáman az életüket, és hagyják az egész párkeresést a 3,14csába.

- Vannak, akiknek elég a dugópajti meg az egyéjszakás, és csak "darázskodnak" (csak megszúrják és otthagyják a nőket, férfiak esetében nyilván).

- Olyanok is akadnak szép számmal, akiknek senki nem lesz elég jó. Felrakták jó magasra a lécet, hogy lehetőleg senki ne ugorja meg, és várják az elképzelt tökéletest, közben mindenkit elhajtanak.


Ezekből speciel könnyen összejöhet minimum úgy 40%.

2017. jún. 21. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!