Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért érzem ezt, mikor egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzem ezt, mikor egy fiú elkezd komolyan érdeklődni irántam?

Figyelt kérdés

Ne ítéljetek el emiatt, nem akarok rossz embernek tűnni. :(

Mikor randizgatunk, elvárom a tiszteletet és nyilván meg is adom. Nem szeretem a bunkókat és azt, ha valaki a hülyéjét járatja velem. De szeretem a játékosságot és a lazaságot.


Teljesen odáig voltam egy srácért, amíg ment a laza flörtölgetés és jól esett az a természetes érdeklődés tőle, kölcsönösen kerestük egymás társaságát, nem volt semmi feltételhez szabva, nem tudtuk, mi lesz belőle, még ha azt tudtuk is, hogy egyikünk sem az az egyéjszakás párti.


Aztán ő elkezdett hozzám kötődni és az egész megváltozott köztünk. :( Sokszor leállított flörtölgetés közben, hogy ő szeretné, ha ez jelentene is valamit, ami persze, rendben van, de nem tudtam akkor ott, hogy én hogyan tudok/akarok állni egy komoly kapcsolathoz. Nyilván szerettem volna, de nem egyik napról a másikra átváltani komolyba. És előtte is ömlengtünk néha, sokat beszélt arról, hogy megromlott a kapcsolata a testvérével, én is beszéltem neki magánéleti dolgokról, tudtunk komolyan is beszélgetni, hogy hogy képzeljük el a jövőnket, nem volt baj azzal, hogy érzéseket és mélyebb dolgokat vittünk a beszélgetésbe, viszont elkezdett egyre eltolódni a beszélgetés a szomorkásabb, érzelgősebb témák irányába és egyre inkább azt éreztem, hogy nincs mozgásterem, mintha szüksége lenne rám és inkább alámvetette volna magát. Elkezdett egyre alkalmazkodóbb lenni, régebben nem kérdezgette, hogy mit szeretnék, kijelentette, hogy talált egy jó programot és mi lenne, ha ma épp ezt "adnánk be", aztán ha nagyon rossz, keresünk mást. Tetszett a spontánsága, most pedig nem is hajlandó érintkezni velem anélkül, hogy tudná, hogy a barátnője leszek.


És teljesen elvette a kedvem az egésztől, nem is beszélünk mostanában, mert megmondtam neki, hogy nem szeretnék játszani senki érzéseivel, ez addig volt jó, amíg ő is tudta élvezni. És nem tudom, mi történt velem, annyira vonzott az egész lénye, aztán teljesen eltűnt az egész és tehernek éreztem találkozni vele, mert tudtam, hogy valószínűleg döntenem kell, vagy nem tehetek meg mindent, mert kilyukadunk oda szemezések, apró érintések és hasonlók helyett, hogy na akkor most legyen már valami és ne szórakozzunk... :( De ez így nekem nyomasztó. :(


2017. jún. 22. 17:42
 1/6 Krukutyán Levente ***** válasza:
Mert nem szereted és így inkább zavaró, mintsem örömteli a közeledése. Könnyű préda lett, csak füttyentesz és a tied lehetne, így már nem izgi.
2017. jún. 22. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Akkor nem vonzódsz hozzá és ennyi szerintem a dolog...
2017. jún. 22. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Magyarul jól magadba bolondítottad, hülyére vetted és most, hogy akarna, eldobod. Gratulálok, tiéd a legújabb buta liba díj!


Gondolhattad volna, hogy egy pasi nem barátkozni akar veled! Nyilván Ő előbb kezdett kötődni, mint kéne. Jobb is, ha hagyod, csak kínoznád az éretlen viselkedéseddel!

2017. jún. 22. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Én sem barátkozni akartam csak vele. Csak valami fokozatosságot akartam, nem ilyet, hogy a semmiből lesz egy párom. Annyira jó volt a társasága és minden, megvolt a vonzalom, az érdeklődés, aztán teljesen leengedett és már-már elkezdett hisztizni.
2017. jún. 22. 21:06
 5/6 anonim ***** válasza:

Ébresszed fel a rózsaszínű felhők közül;)

Tervezz olyan programot, ahova be nem tenné a lábát és leveszi a papucsot, majd pitán rúg téged.Ha észhez tér, van remény, hogy újra a régi lesz.

2017. jún. 22. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Fish1 ***** válasza:

Azért hidegültél el tőle, amit magad is leírtál: nyomás alatt érzed magad, mert egy döntést akar kikényszeríteni.

Az viszont kérdés, hogy ez mióta megy így. Mert ha csak 1-2 hete, akkor megértelek, ha viszont hónapok óta, akkor a srácot értem meg.

2017. jún. 23. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!