Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ezt a férfit mennyire lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt a férfit mennyire lehet komolyan venni?

Figyelt kérdés
34 éves, egyedül él,folyton dolgozik, maximalista, rendmániás, nincs senkije, sokat és nagyot csalódott a nőkben, nem hisz már nekik, teljesen bizalmatlan, elmondása szerint ő már egyedül marad, csak a munkának él.Állandóan ellenőríz, csak a saját munkájában bízik meg. A szülei nagyon kedves,értelmes emberek, ő is az. Gyerekkorában állítólag nagyon szeretetrevágyó volt, kerülte a konfliktusokat, szeretett magányos lenni, visszahúzódó volt. Folyton kacérkodik és flörtöl az összes nővel, aki valamennyire is tetszik neki, vagy akit kedvel, durva szexuális poénokat mond. Vagy utálják, vagy kedvelik. Igazán közel senkit nem enged magához. Nekem a viselkedéséből az jön le, hogy a flörtölgetős és munkamániának látszó viselkedése csak egy álarc. Szerintem belül önbizalomhiányos lehet. Velem is sokszor viccelődik szexuális jellegű poénokat. Néha úgy érzem, hogy nem is azt akarja, hanem fel akarja venni a kapcsolatot, csak nem tudja normálisan kifejezni magát. Sokszor egymás szemébe nézünk, és kedvesen mosolyog. A többieknek csak beszól, nem áll meg előttük. Lehet, hogy én képzelek bele többet, mert többet szeretnék, nem tudom. A beszólogatástól messzebb nem megy. Nem tudom, hogy hogyan ébresszem rá,hogy engem nem tud megvenni a poénjaival, legyen komolyabb,hogy észrevegye, engem komolyan érdekel,de ne is szálljon el magától.
2017. jún. 18. 11:10
 1/6 anonim ***** válasza:
Semennyire nem venném komolyan.
2017. jún. 18. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

1. már "megvett" szóval legalább az önbecsapást hanyagolhatnád

2.csipkebokorvessző

2017. jún. 18. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem tudom, nagyon érdekes személyisége van. Azt, ami valójában, azt szerintem relytegeti. Ez, amit a felszínen művel, csak egy látványos bohóckodásnak tűnik nekem, amit kínjában csinál, talán kapuzárési pánik is, hogy még mindig egyedül van, kell neki a pozitív visszajelzés, hogy még nincs veszve semmi, talán így akarja kárpótolni magát másokkal, amit más okozott neki fájdalomért. Szerintem ezt kevesen veszik észre, és gondolják végig, én viszont jó emberismerőnek érzem magam, és nekem teljesen átlátszó.
2017. jún. 18. 11:21
 4/6 Ollókezű Edward ***** válasza:

Én nem venném komolyan egyáltalán. Nekem amúgy is visszataszítóak ab szexuális beszólogatások, még ha csak poén, akkor is.

Valószínűleg már így is marad, ilyen tudatlan, önreflexióra képtelen szinten. Minek neked egy ilyen? Terelgethetnéd egész életedben, mint egy gyereket.

2017. jún. 18. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Tudod kinek a pap, kinek meg a papné.

Lehet sokaknak nem jönne be, de lehet neked ő lesz az igazi?

Csak úgy tudod meg ha kipróbáljátok működik-e, vagy tévedek?

2017. jún. 18. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem vitatom a férfi nézeteit, gondolom párszor belenyúlt a konektorba és jól megrázta. Együttérzek vele...
2017. jún. 18. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!