Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Manapság a nem férfias pasikna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Manapság a nem férfias pasiknak tényleg minimális az esélyük egy átlagos lánynál?

Figyelt kérdés
Azt vettem észre, hogy aki 173-nál alacsonyabb és alapvető férfias jellemvonásokat nélkülöz (széles váll illetve markáns arc hiánya) annak gyakorlatilag semmi esélye egy romantikus/idilli párkapcsolatra (ha értitek mire gondolok). Akárhol járok, mindenhol olyan párokat látok, hogy a hosszú hajú, átlagosan dekoratív csaj (akár az enyhén molettek is) mellett, mindig egy átlagos vagy magas és széles vállú, sportos alkatú pasi sétál. Ez annyira jellemző kép.

2017. jún. 23. 13:56
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
60%

"A hormonjaim és érzéseim ugyanolyan férfiasak, mint bárki másé, csak ez kívül nem nyilvánul meg."


Mi is így vagyunk ezzel, csak nőben. 3 centivel magasabb vagy nálam. Nem sokkal, de magasabb. Ha súlyban lennél 70-80 kiló, teljesen elégedett lennék ezzel. Viszont nem vagyok egy botnő, edzek én is, ne én legyek már a keményebb. És nem vagyok egy izomállat, ezt a szintet, ahol vagyok egy pasi bőven meg tudja ugrani. Az arcra nem tudok mit mondani, nekem mindig a kisfiús arc tetszett.


Cserébe menj a fenébe, mert vállig ér a hajam és ha te hajban méred a nőt, akkor kössz, ebből akkor sem kérek, ha meg tudnám növeszteni hosszabbra. Illetve problémázhatsz ezen a tíz centin, de akkor ne sipákolj, ha más is problémázik a centiken. Egyébként meg ez a nyafkaság nem tetszene.


Nekem mindig is a modor tette a férfit férfivé, nem a magassága. Volt már velem egymagas párom, de ő nem hisztizett soha a magassága miatt és amennyire tudta, kompenzálta edzéssel, meg szerette, ha főztem neki. :D És ő mondjuk nem nézegetett így más párokat meg kezdett fszméregetésbe, hanem tanult, sportolt meg kikerülte a depressziót.

2017. jún. 23. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Komolyan, szerinted csak 175 cm feletti nők vannak? 10 centivel vagy magasabb. Számomra konkrétan magasnak számítasz! :D


És a cukifiúk jönnek be kinézetre :D Erről ennyit. Azért a jellem fontosabb. Ja, és utálom a borostát/szakállat/bajuszt :D

2017. jún. 23. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Ha elég sok pénze van, simán esélye lehet a nőknél, akkor is, ha nem férfias.
2017. jún. 23. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Nem csak a külsőtöl lesz férfias a férfi.
2017. jún. 23. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

"Definiáld jobban: "Férfias".



férias, aki tetszik. ennyi.


nem azért tetszik, mert férfias, hanem azért férfias, mert tetszik.

2017. jún. 24. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!