Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mire érdemes figyelni, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mire érdemes figyelni, hogy ne debilekre pazaroljam az időm fiatal nőként?

Figyelt kérdés

Huszonéves vagyok, és sajnos mindig valami hatalommániás, elborult elméjűvel hoz össze a sors. Többször is előfordult már, hogy elég volt csak szóbaállnom a pasival, már birtokolni akart. Kinyomozta hol lakom, féltékeny volt ha másokkal beszéltem és utálkozott, gúnyolódott rajtuk. Amikor olyan szövegeket is elejtett nekem, hogy megveri a fiúismerőseimet, és/vagy megmondta kivel álljak szóba, akkor lekoptattam. Persze a lekoptatást minimum hetekig, de legalább hónapokig tartó zaklatás követte, majd mikor már kiprovokálta nálam, bunkó módon elküldtem egy megfelelő irányba. Mindezek után én voltam mindennek elhordva, kigúnyolt, igyekezett szabotálni minden célomat, megakadályozni a másokkal való kapcsolatom kialakulását...


Sokáig sorolhatnám még, miket kapok egyéként számomra vadidegen emberektől, akikkel mégcsak találkoztam és beszélgettem, semmi nem történt köztünk.


Konkrétan ez a forgatókönyvem ismerkedésnél, külsőtől és iskolázottságtól függetlenül mindig ilyen nem normális embereket fogok ki.


Legközelebb mik lesznek azok a figyelmeztető jelek, amikre érdemes lesz odafigyelni azért, hogy ne ilyen kreténeket vonzzak magamhoz?


Volt olyan is, aki majdnem megütött akkor, amikor dührohamot kapott.



2017. jún. 23. 18:19
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

#9

Ez hetek óta a legnagyobb ökörség amit eddig olvastam ami nem kis teljesítmény.


Érdekes, én egyáltalán nem ilyen vagyok amilyet a kérdező leírt és abszolút nem pártolom a chatelgetést. Sok chatelgetés vége az, hogy teljesen más képet épít fel az ember a másikról majd előben több mint valószínű, hogy sok dologban úgy érzi, félreismerte.

A párkapcsolat is személyesen fog zajlani, nem online. Aki online akarja élni az chatelgessen csak hónapokig.


Kérdező, te pedig valójában ezt szereted, talán őket látod magabiztosnak vagy tudom is én. Annyi biztos, hogy az ilyen típust veszed észre függetlenül attól, hogy később nem tetszik.

2017. jún. 23. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
68%

9-es vagyok.

11-es,lehet,hogy fölösleges chatelni, pasiként főleg egyszerűbb egy azonnali randi, de 2 szó utáni tali már hozza magával azt,hogy a személyes találkozó alkalmával belebotolhatok olyan pasiba akitől aztán azonnal menekülnék.


Nem vagyok konzervatív, de -nőként- van időm arra,hogy megtudjak pár dolgot arról akivel egy személyes találkozóig eljutok.Inkább, mint heteken keresztül vakarjam le magamról. A pasik könnyebb helyzetben vannak, nincs mit kockáztatniuk!

2017. jún. 23. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
48%

Mndig kétajtós szekrény méretű pasikkal hoz össze a sors?

Nem azért de az emberek többségénél ez 5 mondatból kiszűrhető, hogy ilyen típus vagy normális.

2017. jún. 23. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
30%

#12

Miért, szerinted elmebeteg "stalker" nők nem léteznek?

Hagyjuk már ezt a félnivalós hülyeséget. A legtöbb sélelmeteket magatoknak generáljátok vagy magyarázzátok be.

Lassan tényleg ott fogunk tartani, hogy egy nőnek jogában fog állni a randi teljes ideje alatt egy töltött fegyvert szegezni a férfira és lelőnie, ha bármi gyanúsat tapasztal.


Tényleg marha félelmetes találkozni egy férfival mikor naponta többezerrel találkozol...

2017. jún. 23. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező!


A kérdésed feltevése jogos. A problémád valós alapokon nyugszik, ugyanis cseten/neten/emailben jóval nehezebb kiszűrni az általad debilnek nevezett egyéneket, mint személyes találkozás esetén.


Ennek csak egy oka van: az emberek közti személyes kommunikáció mintegy háromnegyede metakommunikáció*. Amit az ember a másik ember felé testtartásban, szemkontaktusban, testnyelven és még jó pár másik csatornán kifejez, azt ugye érthető módon a virtuális valóságon keresztül nem tud kifejezni, vagyis a vevő fél nem tudja értelmezni.


A felvetés, h a virtuális ismerkedési szakaszt nyújtsuk meg a "debilek" előszűrésére, egy kényszermegoldás ugyan, de egyelőre nincs jobb ötletem.


Ha valamelyikőtöknek van ötlete, h lehet hathatósan előszűrni a "debileket", milyen kérdéseket kell feltenni, h mihamarabb kibújjon a szög a zsákból, jelezze!


Üdv Ԙ


*tudom, h ebbe bele fognak kötni, de kutatásokon alapszik. Lehet vitatkozni a tudománnyal, de érdemes-e?

2017. jún. 23. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Korábban én is hasonlóan válaszoltam az ismerkedési szakaszra vonatkozóan, kaptam is érte hideget-meleget, bár ez nem aggaszt.


Továbbra is ez a véleményem, nem szabad azonnal beleugrani a személyes találkozóba. Aki jól olvas a sorok között következtethet arra egy idő után, legalább kb-ra,hogy kivel áll szemben. Viszont egy pszichopatát évek alatt sem biztos,hogy ki lehet szűrni, de ez egyedi eset - legalábbis reméljük.

2017. jún. 24. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!