Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy teljesen elmegy már a kedvem az ismerkedéstől, mert folyton mást választanak helyettem?

Figyelt kérdés
Úgy tűnik, hogy a korosztályom nagy része egyszerre több nővel is randizgat egyszerre, már sajnos több olyan tapasztalatom is volt, amiben nem én lettem a "befutó". Így már alapból félek, hogy ha találkozom valaki újjal, megint ugyancsak mással is randizgat majd, ha pedig vannak is erre utaló jelek, teljesen elkeseredem. Velem van valami baj és ez lenne normális, hogy az ember egyszerre nem csak egyre koncentrál? Baj, hogy emiatt lassan elmegy a kedvem az egész témától?
2017. jún. 25. 12:20
 1/10 anonim ***** válasza:
83%
Normális, de nem engedheted hogy így legyen. Ha elhagyod magad, csak a saját esélyeidet csökkented, ezt viszont nem teheted meg, a saját érdekedben.
2017. jún. 25. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Ne keress párt! Koncentrálj a saját életedre, egészség, sport, kikapcsolódás, karrier. Amikor mindennel és legfőképpen önmagaddal egyensúlyban leszel, és elégedett, boldog, kiegyensúlyozott leszel azt más is észre fogja venni.


Egyébként mindenkinek máskor jön el az ideje.


És valóban, általában úgy szokott lenni, hogy valakinek sokáig nincs senkije, aztán egyszerre több jelentkező is akadna.


Szerintem kicsit rástresszelsz a dologra, szeresd magad, érezd magad jól, csináld azokat a dolgokat, amikhez kedved van és a többi jön magától!

2017. jún. 25. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
46%
És az normális, hogy folyton olyan nőkbe botlok bele, akiket miután megismerek és először beszélgettünk, majd ismerősök lettünk a neten is utána, pár napra rá hidegzuhanyként ki van téve, hogy kapcsolatban XY-nal, miközben abban a tudatban vagyok, hogy egyedülálló? Mert szerintem qrvára nem normális. 29F
2017. jún. 25. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Hasonló cipőben járok,mint a Kérdező.Nekem is írogatnak meg egyebek,aztán egy idő után le sem sz..rnak.Mindig van több tartalékos nekik.Mire beleélem magam valamibe,ami amúgy ritka,jön a koppanás.Csak én ehhez már régen hozzászoktam.Már úgy igazán nem is érdekel.
2017. jún. 25. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Normális, mint ahogy az is, hogy a kedved is visszatér idővel.

30/f

2017. jún. 25. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Értem én hogy kicsit Coelhosra sikeredett, de azért felesleges volt lepontozni. :) A kérdező úgyis csak biztatást vár, mert csak biztatást kaphat.
2017. jún. 25. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ha az ember pàrt akar, tenni kell èrte. Nem mindenki olyan szerencsés, hogy véletlenül összefut valakivel aki tetszik neki, nem mindenkinél kezdeményeznek. Ismerkedni ès próbàlkozni kell. Ha ezt feladod mert nincs kedved pàr kudarc miatt, attól nem leszel előrébb, csak lehetősègeket veszìtesz, ezzel együtt pedig nem leszel màr fiatalabb..... Egyre nehezebb lesz a korral. A türelem rózsàt terem.
2017. jún. 25. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Jó hogy van önkritikád. Sokan azért lesznek depressziósak mert a végtelenségig erőltetik a társkeresést és a sorozatos visszautasítások, megszakadó kommunikáció, stb után egyre lejjebb süllyed az önértékelésük. Azt hiszik ha a nőknél nem sikeresek akkor ők nem érnek semmit.
2017. jún. 25. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Azt javaslom pihentesd a párkeresési dolgot, ne erőltesd koncentrálj a saját életedre, keress hobbit, sportolj, tanulj, dolgozz, alapozd meg az életed, de járj emberek közé ismerkedj emberekkel de ne akarj rögtön komolyat ha meglátsz egy jóképű pasast egyszerűen beszélgess és ússz az árral. Ha valakinek megtetszel fog tenni érted úgy is. Az élet összehozza a jó párokat, erőltetni meg semmi értelme.

Én ezt tanácsoltam egy lány haveromnak is, és be is jött nála. Abbahagyta a pasizást meg az örökös sírást, kitűzött más célokat, elkezdett sportolni, járt emberek közé, dolgozott és idővel az élete szépen kialakult és egyből rátalált a szerelem.

Velem is szintén ez volt. 23 éves koromba amikor az összes lány elutasított és elegem lett abból hogy sosem jön össze semmi, elfogadtam hogy nem lesz soha barátnőm és feladtam az egészet. De nem keseregtem, elkezdtem tenni az életemért, munkahelyet váltottam, kapcsolatokat építettem fel, kerestem elfoglaltságot, olyan helyekre mentem el ami számomra hatalmas élmény volt aztán amikor nem számítottam rá megismertem egy lányt akivel össze is jöttünk. Álmomban sem gondoltam volna, de így lett.

2017. jún. 25. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Normális, hiszen arra építesz, amit tapasztaltál. Én is azt tanácsolnám, hogy ne fokuszálj erre. (Jó, ebben közrejátszik, hogy húspiacnak tartom a társkereső appokat, idegenek tőlem.) Nem lehet befolyásolni mások értékrendjét. De attól, hogy különbözik a te értékrended a többségétől, nem kell feladnod a sajátod.
2018. okt. 29. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!