Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szingli nők. Mennyire esne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szingli nők. Mennyire esne nektek rosszul, mennyire utasítanátok el, ha egy jó testű, jól öltözött, de 38-40 nek kinéző 30 éves pasas próbálkozna be nálatok? Zavarna, ha amúgy egészséges a pasas, de idősebbnek néz ki?

Figyelt kérdés

Test kb:


[link]


Arc:


[link]


2017. jún. 25. 12:32
 1/7 anonim ***** válasza:

Szerintem semmi kivetni való nincs abban amit linkeltél. Mondjuk az arc inkább egy 50-es férfinak menne el, nem 40 végének.


Ha zavar, hogy őszülsz, akkor lehet színezni is a hajat/szakállat. Már férfiaknál se megy ez ritkaságszámba.

2017. jún. 25. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
56%
Kellemetlen lenne, mert én meg fiatalabbnak nézek ki, mint amennyi vagyok, szóval lehet, hogy inkább az apámnak gondolnák az utcán, ha meglátnának egy ilyennel együtt (már ha az arcából indulok ki).
2017. jún. 25. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nyilván az releváns,hogy érett és normális legyen,mellé a hasonló külső meg még nem is rossz.
2017. jún. 25. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
40 éves a férfi, akit linkeltem.
2017. jún. 25. 12:41
 5/7 anonim ***** válasza:

A hajam pár helyen 12 éves korom óta(akkorra lett olyan sötét a hajam, hogy látszon) ősz (körömnyi pigmenthiány).

30/f

2017. jún. 25. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Most épp elutasítanám, mert van párom, de alapvetően nem gond nekem, ha vki 40esnek néz ki. 28 éves vagyok, mindig az idősebbek tetszettek belsőre, külsőre is. Párom 5 évvel idősebb nálam, és ez kb. a minimum. Szóval az magában nem zavarna, ha 40nek nézne ki, ha olyan, ami a képen van, tehát ápolt, ad magára (nem úgy, mint sok magyar 40es férfi, hogy borvirágos orr, rendezetlen szakáll és társai).
2017. júl. 20. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Most látom, hogy csak szingliknek szól a kérdés :D. Ügyes vagyok :D.
2017. júl. 20. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!