Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi a módja, hogy az ember...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a módja, hogy az ember egészséges lelkivilággal, viszonylag boldogan éljen úgy, hogy tudja, valószínűleg sosem fogja viszonozni a vonzalmát senki?

Figyelt kérdés
2017. jún. 17. 11:56
 1/7 anonim ***** válasza:
69%

Egyrészt ilyen szavak, hogy "sosem" nem szerepelnek egy egészséges ember szókincsében. Ahogy a "soha", "mindig", "senki", "mindenki" sem, mint pl. soha nem találok senkit, mindig ez van, mindig így járok, senki nem fog szeretni, mindenki azt gondolja, hogy. ... stb.


Egy pszichológus írtó sokat tud ám segíteni! És ez nem irónia! Tégy rendet odabent és akkor esélyed lesz találni társat idekint.

2017. jún. 17. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
53%
Az a módja, hogy nem olvas gyikot, itt elmegy az ember életkedve is miattatok.
2017. jún. 17. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
53%
Nincsen semmi módja. El lehet menni a sivatagba, vagy az Északi-sarkra.
2017. jún. 17. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

pl úgy, hogy nem vársz el mástól semmit egyoldalúan.. mondjuk, hogy viszonozza a vonzalmadat.. majd, viszonozza, ha ő is úgy érez irántad ahogy.


Amúgy meg honnan tudod hogy soha nem fogja viszonozni senki? Talán jövőbe látsz?


amúgy meg a #2es jól mondja, ez az oldal rohasztó hatással van az egészséges lelkivilágra.

2017. jún. 17. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Minap láttam egy bölcselkedést faszbúkon :


Szeresd magad mert életed végéig vele leszel!


(egyébként simán hihető hogy aki annyira csúnya az nem fog párt találni)

2017. jún. 17. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Kérdező, lehetséges a dolog! Én például már végeztem a párkapcsolatokkal, még időben rájöttem, hogy az egész cirkusz feleannyit nem ér, mint amennyit kínlódni kell vele. Fel kell tudnod ismerni, hogy csak vesztesen jöhetsz ki a dologból. Belefektetsz rengeteg pénzt, időt, energiát, és a sikerre 2%-nál is kevesebb az esélyed. Ennek semmi értelme, csak magadat teszed tönkre, és frusztrált leszel. Hagyni kell az egészet a 3,14csába, mert soha nem hozza vissza a hasznát, egy bazinagy lutri az egész. Vannak páran akik nyernek, de a nagytöbbség csak veszíteni fog zsinórban.

Sokkalta jobb egyedül lenned, hogy nincs senki körülötted. Gondolj bele! Nem kell állandóan megfelelned valakinek, nem kell máshoz igazítanod az életedet, ami elvileg a tiéd lenne, a tiéd marad a pénzed és az időd, nincs felelősségvállalás, és tehetsz, amit akarsz. Ezek azért elég nyomós érvek amellett, hogy hagyd a párkapcsolatokat a francba, és csak a magad életét éld. Így nincs mit veszítened, te csak nyerhetsz a dolgon! Igenis lehetséges egyedül is maximálisan boldognak lenned!!! Azt csak a kapcsolatfüggők, társfüggők hajtogatják, hogy nem, ők ugyanis el sem tudják képzelni a dolgot.


#3 aranyapám, ha nem tetszenek az ilyen kérdések, mondok neked egy frankót: NEM kell olvasni őket. Az oldal mindenkié, amíg betartja a szabályokat, olyan kérdést ír ki, amilyet akar. Hogy jössz te ahhoz, hogy megszabd, ki mit kérdezhet!? Kaptad is helyből a mínuszt.

2017. jún. 17. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az,hogy eddig nem volt szerencséd valamiért,vagy hogy rossz embereket választottál magadnak,nem fogja feltétlenül meghatározni a további sorsodat.Nem fogja,ha te nem akarod.Talán már vonzódott hozzád is olyan ember,aki neked nem kellett.Biztosan te is futottál már olyan szekér után sokat,ami nem vett fel.Ritka,hogy valakinek tényleg szerencséje van,velem sem gyakran fordult elő,akkor is elb...sztam.Na most,te dönthetsz úgy,hogy másként fogsz élni,kevésbé rágörcsölve éled a kis életedet,és majd újra nyitsz,ha úgy érzed.Másik opció,hogy bezárkózol,szép lassan besavanyodsz.Én ezt nem javaslom,de te döntesz.
2017. jún. 17. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!