Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az önbizalomhiányomon és az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az önbizalomhiányomon és az önértékelésemen hogyan tudnék változtatni?

Figyelt kérdés

Sziasztok.


A segítségeteket szeretném kérni.


Van egy lány aki szimpatikus nekem és én is úgy vettem rajta észre, hogy én is neki. Két hónappal ezelőtt odamentem hozzá és beszélgettem vele. Amikor beszélgettünk láttam rajta, hogy zavarban volt meg ő is érdeklődött felőlem. Sajnos azóta nem beszéltem vele mert nem mertem odamenni hozzá. Sokszor hosszan rám nézett, volt olyan is amikor a barátnőjével sétáltak és amikor messzebbre értek a barátnője visszafordult és hosszan rám nézett. Akkor jöttem rá, hogy mégis érdekelhetem de utána az az érzés fogott el, hogy mit akarok én egy ilyen lánytól, kevés vagyok én hozzá. Próbálok ezen változtatni de egyszerűen nem megy. Az is elkeserít, hogy legközelebb talán már csak szeptemberben láthatom és nagyon hiányzik egész nap kedvetlen vagyok. Tudom, hogy a bambaságomnak köszönhetem de bele kellesz törődőm.


Azt szeretném kérdezni, hogy hogyan tudnék változtatni az önbizalomhiányomon és az önértékelésemen mert nagyon elkeserítő, hogy ilyen vagyok.


Válaszotokat előre is köszönöm szépen.



2017. jún. 26. 08:38
 1/8 anonim ***** válasza:
beszélgess vele. ennyi. aztán alakul.
2017. jún. 26. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Noblesse Oblige ***** válasza:

Szerintem sokszor még az egészséges emberek is éreznek így. Főleg ha valóban szerelmes az ember, akkor sokkal idegesebb maga miatt.


Nincs ezzel gond. Viszont feladni ezekért az érzésekért a dolgokat nem érdemes. Inkább csak bizakodni kell abban, hogy ebből valami szép dolog alakul ki.

2017. jún. 26. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Utána ha mással fogod látni, nagyon a padlón leszel, ebbe gondolj bele, na akkor lesz igazán a föld alatt az önértékelésed.

Ne légy besz.ri, vesztenivaló nincs.

2017. jún. 26. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Azt felejtsd el hogy mot akarsz egy ilyen lánytól, jobbat lrdemel. Ilyet nem szabad gondolni. Kell egy kis egó neked barátocskám. Gondolj bele, hogy hényan vannak úgy mint most te. Ha maradsz így, akkor lehet hogy tényleg jobbat érdemel. Viszont ha odamész hozzá beszélni máris te vagy az a jobb. A beszélgetést nem kell agyongondolkodni, meg előretervezni. Vigyen az ár. Sőt térj el a hagyományos lapos ismerkedőkérdésektől. Ha eztbzeszed gatantáltan megmaradsz a fejében és te leszel az a jobb akit megérdemel.
2017. jún. 26. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%

Két hónapja már tudod hányan megdugták?!


Maradj csak ilyen lúzer! Senki nem kíváncsi a fajtádra!

2017. jún. 26. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Sziasztok. Köszönöm szépen a válaszaitokat :)


2. válaszoló: Igazad van feladni nem érdemes meg nem is akarom csak elkeserít, hogy nagyon hosszú ideig nem fogom látni.


3. válaszoló: Utána ha mással fogod látni, nagyon a padlón leszel, ebbe gondolj bele, na akkor lesz igazán a föld alatt az önértékelésed, ettől tartok én is. Ha mégis találkozok vele beszélgetni fogok vele veszíteni valóm nincsen, esetleg kiderül, hogy nem érdeklem vagy lehet, hogy mégis.


4. válaszoló: Próbálom elfelejteni, hogy jobbat érdemel, mit akarok én tőle csak sajnos nem megy. Próbálok pozitívabban hozzáállni. Igazság szerint ő volt az első lány akihez a 18 év alatt odamentem és beszélgettem vele. Valami miatt már kiskorom óta félek a nőktől, egyszerűen nem merek velük ismerkedni, és nem tudom ennek az okát.

Arra viszont rájöttem, hogy magamban mindig csak a rosszat látom, a jó tulajdonságaimat egyáltalán nem. Azt éreztetem magammal, hogy egy ilyen " egyszerű " fiútól mit akarhatnak a nők.


5. válaszoló: Két hónapja már tudod hányan megdugták?! Ne is haragudj de nekem nem olyan lánynak tűnik aki már több f..szt fogott volna mint kilincset.

2017. jún. 26. 11:06
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem a legjobban úgy tudsz ezeken a tulajdonságaidon javítani, hogy nem párkapcsolatok terén próbálod meg, hanem általában. Biztosan neked is vannak ötleteid, álmaid, terveid, amiket halogatsz. Kezdd el ezeket megvalósítani, és ha sikerül, az jó érzéssel tölt el, ez javítani fog az önbizalmadon és az önértékeléseden, mert ott lesz, hogy képes voltál elérni valamit, amit akartál. Aztán menni fog a társkeresés is.
2017. jún. 26. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Diavolino44 ***** válasza:
Te is tudod mit kell csinalni, de parazol, most itt barki barmit mondhat ezt csak te tudod megoldani. Nincs varazspurula, vagy titkos rituale. Majd nyugi fogsz valtozni, mikor nagyon nem jonnek ossze csajok es muszaj lesz nyitnod felejuk, vagy egyedul szuzen halsz meg.
2017. júl. 14. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!