Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol lehet beszélgetni normális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehet beszélgetni normális 20-28éves srácokkal/férfiakkal?

Figyelt kérdés

Sziasztok:) Még mielőtt bárki leszólna nem, nem a luxus párkapcsolatra hajtok és nem szét tenni a lábam csak beszélgetni szeretnék:)) mert mostanában sokszor olvasom ezt ha valaki feltesz egy ilyen kérdést:)

20/L


2017. jún. 26. 17:37
 1/5 anonim ***** válasza:

A legjobb lehet, mondjuk az, ha keresel egy jó hobbit, érdeklődésednek megfelelően, (sport, tánc, zene, sárkányröptetés) és keresel egy hozzá tartozó klubot, majd részt veszel a társasági eseményeiken.


Vagy munkahelyi események, ha multinál dolgozol, és nem csak a részlegnek szervezik. Vannak cégek ahol kifejezetten szerveznek társkeresésre és ismerkedésre is lehetőségeket.


Ha tényleg csak beszélgetni szeretn akkor szinte bármely fórumon találhatsz érdeklődőt, de ez szintén témaspecifikusabb / érdeklődésorientált.


Társkereső oldalakon / Tinderen is találhatsz beszélgető partnert, de utóbbinál a másik félnek eltérő céljai lehetnek.


Barátnők/Kolléganők tapasztalata alapján, ezt inkább kerülöm.

Amikor először regisztráltam kísérletképp társkereső oldalra 17 évesen, zömében 50+osok találtak meg...


30L.

2017. jún. 26. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Az első szerintem tökéletesen leírt mindent.


Keress valamit csoportos tevékenységet amit szívesen csinálnál, ott tudsz ismerkedni.


Ha meg nem ragaszkodsz mindenképpen a személyes beszélgetéshez, akkor ahhoz a neten is találhatsz embereket.( Csak itt több az elvetemültebb :)

2017. jún. 26. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
50%
A friendzónádban...
2017. jún. 26. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Sajnos manapság nagyon nehéz találni olyan pasit, akivel értelmesen lehet beszélgetni, bármiről is legyen szó, de ne add fel a reményt, mert az mindig van.

Én az omegle nevű beszélgetős oldalon ismertem meg a párom (2,5 éve) és egyikünk sem azért ment oda, hogy perverzkedjen, hülyeségről beszéljen vagy hogy partnert keressen. Így hozta a sors.

Készülj fel, hogy sok barom lesz ott, de ha találsz valaki értelmeset, akkor tök jókat lehet beszélgetni. Sok sikert! :)

L/19

2017. jún. 26. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én itt szoktam idegenekkel beszélgetni.
2017. jún. 26. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!