Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Normális, hogy a volt párom a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy a volt párom a volt férjemmel akar beszélgetni rólam?

Figyelt kérdés
Volt párom 1 hónapja költözött el tőlünk. Van egy 3 hónapos közös kislányunk, akit rendszeresen látogat. Egy másik nő miatt ment tönkre a kapcsolatunk, amikor még terhes voltam. Nekem van egy nagylányom is, az előző kapcsolatomból. Most tudtam meg, hogy a pici apja több alkalommal is megkereste a nagylányom apját, hogy rólam tegyen fel kérdéseket, rólam beszélgessenek, illetve arról, hogy mi anno miért mentünk szét. Ez normális? Ha ott van neki az a másik nő, aki miatt elhagyott minket, akkor mit akar ezzel?

2016. okt. 5. 06:03
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Bizonygatni, hogy te vagy a "hü(ly)e".

Nem normális dolog!

2016. okt. 5. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Mert bomlott elméjű. Ne foglalkozz vele!

De az is biztos,hogy az új párja helyében kihajítanám mint macskát szarni.

Mi az már,hogy az exéről kérdezősködik mellettem?!

2016. okt. 5. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Kavarni akar? Esetleg a gyermek elhelyezés miatt akar belőle kicsalni infókat? Nagyon nem szimpatikus.
2016. okt. 5. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
29%
Keresett valakit, aki megérti. Velem ugyanígy volt, megkeresett a volt feleségem exe, és elhívott sörözni. Ott elnézést kért tőlem, amiért nem állt ki mellettem, és elmondta, hogy most már érti, miért hagytam ott a csajt. Pasi összetartás.
2016. okt. 5. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
82%

4#

Te jóisten. -.-"

2016. okt. 5. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Színtiszta pszichológia, nem nehéz rájönni. És el kell keserítselek, tökéletesen normális reakció abban az esetben, ha nem ő volt az oka a házasságotok felbomlásának. Ha nem, akkor csupán önigazolást keres a másikban. Talán dolgozik benne a lelkiismeret, és a volt férjeddel akarja igazolni maga előtt, hogy nem igazán és kizárólag ő az oka annak, hogy máshol kereste a boldogságát. Ezt a baba születése hozta elő, mert lelkiismeretfurdalást érez. Ezért jár gyakran látogatni. Javaslom, hogy próbálj meg vele beszélgetni. Én nem tartom ördögtől valónak, hogy a voltaddal keresi a kapcsolatot! És még egyet: VALAMI MOTOSZKÁLHAT IS BENNE, és ez nem feltétlenül rossz. Megbocsájthatatlannak tartod, amit tett? (nehéz valóban) De mi van, ha a visszautat keresi? Az is igaz, hogy ezt miért a voltadon keresztül tenné. Egy biztos: VALAMIHEZ MEGERŐSÍTÉST KERES! Talán azóta ez ki is derült.
2016. okt. 26. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!