Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Több nőt is "elcsábítottam" a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Több nőt is "elcsábítottam" a párkapcsolatukból, viszont egyikőjükkel sem működött a dolog, csak pár hónapig. Ez miatt némi lelkiismeret furdalást érzek, jogosan?

Figyelt kérdés

Szám szerint 2 nőről lenne szó, mindegyikükkel úgy ismerkedtem meg, hogy kapcsolatban voltak. Nyilván mindegyik kapcsolat már a végét járta valamilyen szinten, és mikor én képbe kerültem megadtam a "végső lökést", hogy vége is legyen.

Nem szándékoztam belepiszkítani mások életébe, mindig előre leszögeztem, hogy kizárólag csak akkor lehet szó bármiről is, ha lezárja és tiszta lappal indul velem. Mind a 2 esetben a nők kezdeményeztek nálam, külsőre és belsőre is bejöttek, így adtam esélyt a dolognak, viszont valamiért pár hónap alatt teljesen közömbössé váltak számomra.

Tudni kell, hogy volt egy hosszabb, 7 éves kapcsolatom (2016 nyarán lett vége) aminek még mindig van nyoma bennem. Lehet ezért sem tudtam érzelmileg elmélyülni ezekkel a nőkkel, mert még nem zártam le magamban a dolgokat.

Most viszont kicsit szemétnek érzem magam, mert a legutolsó sikertelennek ítélt kapcsolat után a nő erősen éreztette velem, hogy ő pedig miattam lépett ki a kapcsolatából...Én erre nem tudtam csak annyit reagálni, hogy sajnálom de ha valami nem megy akkor azt részemről nem akarom tovább húzni.

Őszintén szólva elgondolkoztam azon, hogy lehet tényleg én tettem tönkre a kapcsolataikat?

Soha nem erőltettem semmit egyik nőnél sem.


2017. jún. 26. 19:13
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha valóban úgy igaz, ahogyan leírtad, nincs okod a lelkiismeret-furdalásra. Szerintem az is gond lehetett, hogy a nők egyik kapcsolatból ugrottak a másikba, vagyis ők sem zárták le az előzőt, még annyira sem, mint te.
2017. jún. 26. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nézd... Minden két emberen múlik egy kapcsolatban. Felnőtt emberekről beszélünk akik felelős döntéseket hoznak.

Hidd el, ha nem veled, mással léptek volna ki a kapcsolatukból. (Ők kezdeményeztek)

Ez már csak a szokásos női fröcsögés és rosszindulat és "igenis érezze magát szarul" dolog... Sőt ha mélyebben bele akarunk menni, a saját hibáját, problémáját vetíti ki rád és okol mindenért...

Nem is csodálom hogy nem mélyült el a dolog.

Végsősoron neked azt tudnám tanácsolni hogy addig bírd ki kapcsolat nélkül amíg bármilyen szinten is érzed magadban a 7éves kapcsolatod...

2017. jún. 26. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Jól írták előttem. Felelős, felnőtt emberekről beszélünk, nem kötelező nekik sem semmire rábólintani és semmibe belemenni. Nálam durvábban is bepróbálkozott egy srác, mikor a vége felé járt a kapcsolatom, konkrétan minden létező helyre elhívott, ajándékokat adott, megcsókolt puszi helyett elköszönésnél... Barátságos voltam vele végig és kedves, mert így illik. És jól esett, hogy a párom mellett, aki hol szeretett, hol nem tudta, mit akar, valaki ott van biztos pontnak. És nekem is tetszett mindenhogy. De tudtam nemet mondani és soha, senkit (még a páromat sem) vádoltam azért, mert az a kapcsolat elromlott és véget ért. Hibáztam én is, ő is, megtettem mindent utána, ő nem akarta, ezen nincs mit beszélni. Nekem tiszta a lelkiismeretem, mert olyan döntéseket hoztam, ami ezt lehetővé tette. Ha "visszacsókoltam" volna, lehet, hogy jobban mutogatnék most másra, még ha nehezemre is esett.


Nem miattad lépett ki. Nem tartozik senki senkinek semmivel. Ő hozott egy döntést, amire senki sem kérte, és ha kérték volna, akkor sem volt kötelessége. A tököm tele van azzal, hogy felnőtt emberek nem képesek felelni a tetteikért. Ugyanez a helyzet a részegen megcsalással is. Ha tudom magamról, hogy részegen egy lotyó vagyok, akkor nem vedelek, mint a gödény. De általában részegen is tudom, hogy én kinek a kicsodája vagyok és nem borulok más nyakába a gátlásoldás miatt. Pont úgy, ahogy okádni sem okádok más előtt, mert van annyi önkritikám akkor is, ha alig bírok járni, annyira bevedeltem.

2017. jún. 27. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, nagyon hasznosak voltak!
2017. jún. 27. 19:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!