Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ez normális dolog? 20 éves...

Ez normális dolog? 20 éves fiú vagyok és néha úgy viselkedem mintha 5-6 lennék, játtszom meg ilyenek, és vágyom a babusgatásra. Aztán mikor ennek vége roszul érzem magam, lelkiismeret furdalásom van!

Figyelt kérdés

a szüleim normálisak, és nem csecsemőként kezelnek de amikor veszik a lapot hogy milyen "mindset" ben vagyok akkor anyukám is meg apám is simán kicsiként kezel. na most okés, csak ez normális? volt már barátnőm is, de nem igen ment a kapcsolat mert ő többet akart mint én, szexkapcsolatot, és szerinte beteges vagyok. vizont én nem vágyom annyira a szexre, persze arra is de inkább kicsit játékosabb vagyok vagy mi.


20f


2014. máj. 13. 14:25
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
Sszerintem adjál időt magadnak. Ne legyen lelkiismeretfurdalásod emiatt. Biztosan létezik több olyan lány Magyarországon, aki ilyen fiút keres, mint te vagy! Keress magadnak egy fiatalabb, komolyabb lányt, aki nem egyből az ágyadba akar ugrani. Ilyen is van.
2014. máj. 13. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
97%

A játékra és babusgatásra az igény teljesen normális nem csak 20, hanem 40 és 60 éves korban is.


Hogy a szex nem nagyon érdekel, az már egy érdekesebb dolog. Talán megnézethetnéd, hogy a hormon szinted rendben van-e.

2014. máj. 13. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
18%
Szex kapcsolatot elutasítani? ember háááát nooormális vaaaagy? :D
2014. máj. 13. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 A kérdező kommentje:
azt tudom hogy a tesztoszteron szintem valami nagyon nagyon alacsony de én nem szeretnék belenyúlni a hormon háztartásomba, mert anyukámnak belenyúltak és szegény 150 kilóra hízott amit miután abbahagyta le is adott és szegénylnek nagyon lóg a bőre.... és engem annyira nem érdekel.
2014. máj. 13. 14:39
 5/32 anonim ***** válasza:
93%

Arról, hogy a hormonszinted mennyire alacsony, mit okoz ez a későbbiekben és miféle bajok léphetnek fel miatta egy orvossal kéne konzultálnod, mert lehet, hogy édesanyád emiatt súlygyarapodást tapasztalt, egyrészt nálad közel sem biztos, hogy ez lesz, másrészt lehet, hogyha ez így marad, némi pluszkiló lesz a legnagyobb bajod.


Másrészt: szerintem ez nem gond. Én is van csak, hogy leülök apa mellé, odabújok és nézünk valamit a tévében, ami egyikünknek sem tetszik, de azért úgy vagyunk. Ha nektek, neked és a szüleidnek ez egy kielégítő állapot, ráadásul senkit nem zavartok vele, miért lenne ez baj?

Ha barátnőd lesz, akkor majd vele is összebújtok és babusgatjátok ezt.

Jól jegyezd meg: amíg neked és a partnerednek (legyen az a baráti társaságot, a szüleid vagy a leendő barátnőd) jó, addig ne érezz lelkifurdalást, mert neked és nekik is jó, másnak pedig nem ártasz vele.


Az meg, hogy a volt barátnőd szexkapcsolatra vágyott, más kérdés. Van akinek megy az, hogy érzelmek nélkül kefél fűvel-fával, valakinek nem. Nekem sem, és mégis mindig megtalálnak vele :D Ne törődj az ilyesmikkel.


20L

2014. máj. 13. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
77%

"Itt jön az okos válasz:

szerintem adjál időt magadnak. Ne legyen lelkiismeretfurdalásod emiatt. Biztosan létezik több olyan lány Magyarországon, aki ilyen fiút keres, mint te vagy! Keress magadnak egy fiatalabb, komolyabb lányt, aki nem egyből az ágyadba akar ugrani. Ilyen is van."


Igen rengeteg ilyen lány van!


Én szinte csak ilyeneket ismerek, vagy várjatok, lehet, hogy mégsem???

2014. máj. 13. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
94%

Van olyan, hogy aszexuális- nem beteg, csak nem igényli. Úgy olvastam egyre több, főleg Japánban az ilyen fiatal.

A babusgatás igényedet fokozatosan építsd le, mert az akadály, hogy felnőtt legyél, az egy regresszió, menekülés. A játékosság pedig jó, anélkül elviselhetetlenül tragikus lenne az élet. "Félek azoktól az emberektől, akik nem tudnak játszani" -írta József Attila, és én is így vagyok ezzel.

2014. máj. 13. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 A kérdező kommentje:
köszi 20L . anyit hozzátennék hogy tudom a kockázatokat de azért van tesztoszteronom, nem teljesen hiányzik, csak nagyon nagyon alacsony de az tuti hogy semmi féleképpen nem fogok hormonokat szedni. nem hiába termel ennyit a testem. ezt szoktam meg és nem is akarok ezen változtatni és nem is fogok. amúgy úgy derült ki hogy mivel nem szőrösödtem 18 évesen sem ezért anyukám kivizsgáltatott. most sem szőrösödöm csak a fejemen van rengeteg haj xD de amúgy pl a pajeszom kezdett nőlni meg a lábamon kicsit.
2014. máj. 13. 14:51
 9/32 anonim ***** válasza:
10%

Ne is haragudj, de evvel el kéne menni orvoshoz. Szeretnél majd családot? Gyereket? Nem most hanem pl 10-15 év múlva? Ahhoz szex kell, néha nem és nem is kevés néha... No meg a mai lányok (én is) szeretik a szexet és olyan pasi nem is kell nekik aki nem. És alapból se normális, h 20 évesen nem vágysz rá, de a játékra meg ezekre igen.

Én 26 vagyok csak nő, szeretem a szexet is és a babusgatást is, játszani is, de a párom nálam fiatalabb, (23) mégse ennyire gyerekes. Na Ő se szeret szexelni és ez nálunk súlyos párkapcsolati probléma. Ha nem változtat rajta elhagyom. Szerelmes, mint állat 8 év után is, de nekem a szex egy kapcsolatnak egy nagyon fontos eleme. Te is így akarsz majd járni?

25/N

2014. máj. 13. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 A kérdező kommentje:
nem érdekel hogy TE elhagyod. senkit nem érdekel TE miért hagyod el. és engem TE sem érdekelsz.
2014. máj. 13. 15:09
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!