Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy 29 évesen tapasztalatlan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 29 évesen tapasztalatlan férfinak lehet még valaha párja?

Figyelt kérdés
Vagy talán csak prostituáltakkal létesíthet viszonyt? 29/F
2017. jún. 27. 01:56
 1/7 anonim ***** válasza:

Igen.

Nem.

2017. jún. 27. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha amúgy egészségesen " működsz", akkor miért ne...csak rajtad múlik. A prostizást szerintem inkább ne...
2017. jún. 27. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
annak keresd az okat, hogy miert vagy tapasztalatlan. pl. ha eddig gorcsosen ugymond csak az igazit kerested, akkor most lazits kicsit, es nyiss masok fele is, hatha kialakul valami. vagy ha felenk vagy, dolgozz rajta, hogy legyen onbizalmad, tudod, a noknel az a legvonzobb tulajdonsag :) keresd meg a problema gyokeret, es oldd meg, akkor sikeres leszel ;)
2017. jún. 27. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Miért nem volt soha semmilyen kapcsolatod? Erre kéne megtalálni a választ. Ha nem keresed az okot és nem változtatsz rajta, magától ne várj változást.
2017. jún. 27. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Lehet, én 28 évesen vesztettem el a szüzességem, azóta kb 10 nővel volta, most 32 vagyok. Igaz már kiöregedtem, nem kellek a nőknek, mert 40 nek nézek ki.
2017. jún. 27. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Lassan 4 éve vagyok egyedül.Eddig csak egy csajom volt.Eléggé tapasztalatlan vagyok.Biztos hogy tőbbet nem is lesz senkim.Aki ennyi idősen bem tud ismerkedni.Az jobb ha felkészül a magányra. 28f
2017. jún. 27. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Én az őszintét megvallva több éve nem is merek nőkkel ismerkedni részben hála ennek az oldalnak is. Belém programozza, hogy egyetlen nőnél sincs esélyem ezzel a ténnyel.
2017. aug. 31. 00:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!