Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nők jobban tolerálják a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők jobban tolerálják a túlsúlyt egy magas férfi esetében, mint egy alacsonynál?

Figyelt kérdés
Egy 190+ -os túlsúlyos pasi esetében könnyebb a nőknek szemet hunyni a plusz kilók fölött, mint mondjuk egy 170 cm-esnél? A magas termet el tudja vinni a dolgot egy pozitív irányba, vagy a túlsúly az túlsúly, cm-től függetlenül?

2017. jún. 27. 08:33
 1/8 anonim ***** válasza:
33%
Én egyik esetben sem tolerálom.
2017. jún. 27. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
45%
Szerintem valamilyen szinten igen, mert a legtöbb nő szereti, ha a férfi nála valamennyivel magasabb. Bár azért van egy határ, egy kétméteres illető hamarabb lesz kétajtós szekrény kategória, ha meghízik.
2017. jún. 27. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha magasaknál jobban tolerálják, akkor nősz még egy kicsit?


A magasságodon úgysem tudsz változtatni, szóval nem mindegy? Ha magas vagy, ha alacsony, a túlsúly ellen fogyás a megoldás.

2017. jún. 27. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Ollókezű Edward ***** válasza:
Attól függ, hogy hogyan oszlik el rajta a túlsúly. Ha egyenletesen, akkor nem gáz, de ha egy magas, egyébként vékony emberről beszélünk, akinek sörhasa van, na az nagyon gáz. Az még attól is rondább, ha alacsony lenne ugyanazzal a hassal.
2017. jún. 27. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én alapvetően a mackósabb testalkatot kedvelem, és nekem ilyen téren mindegy a magasság, de lehet, azért, mert alulról se súrolom a 160 centit :D.

Mondjuk egy nálam magasabb lánynál már előfordulhat, de ott is inkább az van, hogy mindegy, milyen testalkat, ha neki túl alacsony.


(persze azért vannak a szélsőséges kivételek... egy 160 centis kövér pasas már tényleg vehet fel "kisgömböc" jelleget, míg azért egy magasabb férfinál egyenletesebben oszlik szét, a hosszabb lábak és karok miatt kevésbé gömböcszerű)

2017. jún. 27. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Meglehet, de gondolj bele, hogy +10 kg másképp látszik meg egy 150 centis és egy 200 centis emberen.


21/L

2017. jún. 27. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én csak a magam nevében tudok nyilatkozni, egyiknél sem tolerálom a kövérséget.
2017. jún. 27. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Gondolom, azért az a túlsúly önmagában egy relatív fogalom. Lehet, hogy a testömeg indexem szerint túlsúlyos vagyok, de nem érzem annak magam. Most megnéztem, hogy pl. egy 183 cm magas férfi 84 kg-osan már túlsúlyosnak számít, 83 kg-osan meg még normál. Biztos, hogy jól van ez így?
2017. jún. 28. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!