Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy férfinak milyen lehetősége...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy férfinak milyen lehetőségei vannak arra, hogy feldolgozza, hogy sosem lehet szép és csinos (formás mellű/popsijú) érzéki barátnője?

Figyelt kérdés

Most nézegetem a fb-n különféle egyetemista csajokat, látom milyen kaliberű pasijaik vannak (5-ször kellene újraszületnem, hogy én olyan legyek) és azon agyaltam, hogy ezt a mérhetetlen csalódottságot és irigységet hogyan tudnám csillapítani. Egyetemista vagyok, szóval még pénzem sincs, hogy valami veszélyes szenvedélyem legyen (motorozás, extrém sport), de ha meglátok egy csinos csajt a párjával szinte mindig a sírás kerülget, hogy én nem részesülhetek ebben a csodás érzésben. 😭

Eredetileg a motorozásra gondoltam, mert p***nagyobbítónak sem utolsó, felszabadít és ha bukok egy nagyot, akkor legalább nem élem tovább ezt a jelentéktelen elátkozott életemet. De pénz hiányában sajnos még várat magára. Mivel 23 elmúltam ezért egy 1000cc-s motorban gondolkodom. Kérdés, hogy nem vagyok-e túl alacsony hozzá (170 vagyok). Kissé off, de erre tudjátok a választ? Mennyire érne le a lábam? A kérdésre pedig visszatérve, ti hogyan tudjátok kezelni ezt a lelket romboló érzést? Mivel foglaljátok le magatokat, ami felszabadít benneteket és a negatív érzéseket elhessegeti?



2017. jún. 20. 21:10
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
91%

Ha te se vagy egy adonisz, akkor miért ábrándozol toppmodell stílusú pláza p..csákról?

Nem csak ők léteznek, nyisd ki szépen a szemed, léteznek átlagos csajok, akik jobban illenek hozzád.

2017. jún. 20. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
79%
A tobbseg ide meg a sarokba jar sirni, meg szidni a noket. Mert ugye ha te vagy a luzer az is a mi hibank.
2017. jún. 20. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
93%
Ne nézegesd a facebookot. Ne rinyálj. A probléma megoldva. 😎
2017. jún. 20. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
78%
Egy Férfi túl lát ezeken a külsőségeken,és nem siránkozik,hanem választ magának egy számára elérhető,normális barátnőt.Te ettől messze vagy agyilag.
2017. jún. 20. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
60%
Nekem pl. alapból nem vonzóak az általad leírt lányok. Megnézem őket persze, de úgy különösebben nem fog meg rajtuk/bennük semmi.
2017. jún. 20. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
86%

"Egy férfinak milyen lehetőségei vannak arra, hogy feldolgozza, hogy sosem lehet szép és csinos (formás mellű/popsijú) érzéki barátnője?"


Pl. mindennap kiír 10 ugyanilyen kérdést a gyakorikérdésekre.

2017. jún. 20. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
77%

1:Elballagsz a Praktikerbe és veszel egy erősebb kötelet.

2: Befejezed a picsogást, és keresel egy magadhoz való nőt.


(A 2. a helyes választás.)

2017. jún. 20. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
63%
Azt nem tudom mennyire elég a 170 centi a motorozáshoz, viszont egy versenymotorral a szalonból nem jutsz ki megfelelő rutin nélkül.. a kérdésedre válaszolva, én úgy kezelem hogy nem az ilyen pumped gabokat veszem alapul, akik semmihez nem értenek, gyúrnak egész nap meg menő verdákkal járnak.. nem ők vannak többségben, csak mivel velük van tele a média,így ők tűnnek fel :)
2017. jún. 20. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
92%

oszt miből akarsz te 1000-es motort venni pubi?

arra meg a jogsira lenne 1,5-2 milliód??


"Egyetemista vagyok, szóval még pénzem sincs"

:DDDDDD

fejezd be a rinyát, mert pont az ilyen szánalmas viselkedés miatt nem fogsz kelleni az átlagos lányoknak sem.

amúgy meg nem értem, mi fäszért kell minden lúzernek a topmodell kinézet...már-már kezd általános dolog lenni.

2017. jún. 20. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
90%
Sportmotorok elég alacsonyak, le fog érni a lábad kényelmesen. Ha ezrest akarsz, akkor gondolom sport lesz. Egyébként jó lenne, hogy ha megírnád a búcsúleveled mielőtt felülsz rá. Soha nem kezdünk ilyen motorral, sőt a forgalomban való részvételt sem motorral kell elkezdeni.
2017. jún. 20. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!