Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, ti honnan ismeritek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti honnan ismeritek fel, ha egy pasi "nyomi"? Mi alapján húzzátok rá ezt a bélyeget?

Figyelt kérdés

A párom kérdezte tőlem a legjobb haverommal kapcsolatban, hogy miért barátkozom egy ekkora nyomival. Tény, hogy nehezen kezdeményez a nőknél, régóta nem is volt barátnője, de alapból egy nagyon korrekt és értelmes embernek gondolom. Inkább családi oka lehet, hogy ilyen. De van jól fizető állása, véleménye a dolgokról és humora, szerintem simán alkalmas lenne párkapcsolatra és mégis. Nálam a nyomi kifejezés ennél azért sokkal rosszabbat jelent.


Ti mi alapján mondjátok valakire, hogy nyomi? 26/F


2017. jún. 27. 12:04
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Én nem külső jellemzőkre szoktam mondani, hogy nyomi valaki, hanem arra ha bunkó, beképzelt, lusta és felszínes.

Nálam ilyen egy nyomi pasi, aki szóba sem jöhet!

2017. jún. 27. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
24%
De bizony nyomi...pont belefutottam egy ilyen fa@agyerekbe....hát senkinek sem kívánom. Nem is értem miért vannak ilyenek ezen a világon. Kilőném őket a csillagok közé álmodozni.
2017. jún. 27. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
79%

Szerintem mindenkinek más az, hogy nyomi.


Én ritkán használom, akkor azokra, akik életképtelenek, antiszociálisak, láthatóan anyuci pici fiai, nem tudnak egy értelmes párbeszédben részt venni (nyökögnek), olyan kínos jellegűen furák (társaságban kínosan viselkednek pl.), 24/7 kockulnak, nem járnak el sehova se egyedül, se társasággal, és emellé mindenen rinyálnak.

2017. jún. 27. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Én is úgy jellemezném a nyomiságot, mint a hármas (12:13) válaszoló.

Ez a pasi, akit leírtál, egyáltalán nem nyomi, szerintem.

2017. jún. 27. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ezzel a taggal semmi gond nincs, a barátnőd viszont egy igazi gyökér.
2017. jún. 27. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Addig oké, hogy nyominak tartja.. de még rá is kérdez, hogy minek barátkozol vele?!?! Egy ilyen után úgy b.asznám ki, mint macskát szarni.
2017. jún. 27. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

#3-massal értek egyet :)


Amúgy (és tényleg nem védeni akarom a barátnődet) de szerintem az emberek sokszor máshogy ítélik meg egyrészről a saját nemükbe tartozókat, másrészt a barátaikat. Persze amit leírtál azok alapján semmi extra a srác, de nem tudjuk hogyan néz ki, hogy milyen a humora, milyenek a megszólalásai, hogyan viselkedik. Ezek alapján lehet a párodnak az a véleménye ami. Nyilván ez fordítva is igaz lehet, biztos sokszor férfiak nem bírják a barátnőjük barátait bármilyen okból.

2017. jún. 27. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Bocsi utolsó vagyok, véletlenül elküldtem a válaszomat. Csak annyit akartam hozzátenni még, hogy az előző kapcsolatomban én sem nagyon kedveltem a barátom haverjait, egyszerűen gyerekesnek és idiótáknak gondoltam őket. Persze ők sem kedveltek, szóval ez oda vissza kölcsönös volt :D Ettől még a barátom kedvelte őket, szóval ez ilyen, eltűrtük egymást néha a barátom miatt és ennyi.

20/L

2017. jún. 27. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!