Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Aki csúnya és nem pénzes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki csúnya és nem pénzes honnan merítsen önbizalmat a csajozáshoz?

Figyelt kérdés
2017. jún. 27. 16:01
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
jó kérdés, nehéz erre választ adni.
2017. jún. 27. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
70%

#6 Dehogy nem ér semmit, csak olyan személyt kell találni, aki érti is a humorod. Nekem egyébként tetszett már csúnya fiú, vagyis most már nem tartom annak inkább átlagosnak, csak azért mert tetszett a humora. És még nem is arról van szó, hogy jó viccei lettek volna, hanem a hétköznapi helyzetekben mondott olyan dolgokat, ami humorosnak hatott, meg maga a stílusa, amivel előadta, lazán, nem pedig úgy, hogy most jaj de vicces vagyok, hogy ezt mondtam. Hanem ilyen természetesen jött neki.


Egyébként milyen tanácsot adjak a kérdezőnek? Sportoljon, mert legalább a teste miatt lesz önbizalma. Fiúknál/férfiaknál rengeteget számít a hajviselet. Ha valakinek egy arcához illő frizurája van, akkor az sokat dob a megjelenésén. El se hinnéd mennyit. Még egy lánynál hagyján, de fiúknál rengeteget tud számítani.

Találja meg a stílusát. Nem kell méregdrága ruhákat venni, de jó ha odafigyel arra, hogy ha mondjuk szereti az ingeket, akkor ha hűvösebb van, azért ne valami szakadt, bő pulcsit vegyen fel hozzá.

Nem tudom hány éves a kérdező, egyetemre/okj-ra jár vagy dolgozik, de keressen valami munkát, még ha csak ideiglenesen is, hogy legyen egy kis spórolt pénze. Vagy végezzen el valami tanfolyamot. Legyen valami célja az életben.

Nekem személy szerint nem tetszik a szakáll, de ez most személyenként változó. Jobban tetszik ha borotválja az arcát vagy ha jól áll neki a borosta, akkor az is tetszhet. Ez egyénfüggő.

Legyen szép mosolya, ha nem az tetesse rendbe a fogait. Tudom, hogy pénzbe kerül, én is megdolgoztam érte, de rászántam azt az összeget.


A csúnyaságot egy normális értékrenddel, meg pozitív tulajdonságokkal lehet ellensúlyozni, főként ha tesz is érte az illető külsőleg meg belsőleg is ha tud min változtatni.

Arra nem tudok mit mondani, hogy nem pénzes. Ha van/lesz egy biztos munkahelye, akkor csak keres valamennyit. Ha meg nem érdekli semmi sem tanulás szempontjából és nincsenek céljai, hogy letegyen akár még csak egy OKJ végzettséget vagy valami szakmunkás végzettséget az asztalra (arról nem is beszélve, hogy azért a maszek munkát is megfizetik), akkor ott nem hiszem, hogy a külsejével lenne a baj.


Plusz: fontos hogy ne veszítse el a jókedvét, meg az hogy nem kell nyomulni a csajra, próbálkozzon barátkozni ezáltal több ismerőst szerezni, hátha valakinek megtetszik, vagy valami kialakul, még ha idővel is. Meg szerintem sokan értékelik, ha valaki tényleg nem arra megy, hogy na nekem akkor most kell egy barátnő, hanem arra, hogy ismerkedjen és ha valakivel belsőleg is jól kijönnek, akkor legyen szó többről. A felszínes lányokkal meg nem kell foglalkozni.


Nekem ennyi tipp jut az eszembe, az hogy ő mit hasznosít, az már a kérdező dolga, de őszintén sok sikert neki! Meg neked is, ha te is ezzel a problémával küzdesz!

2017. jún. 27. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

#12-es vagyok

"Nekem egyébként tetszett már csúnya fiú, vagyis most már nem tartom annak inkább átlagosnak, csak azért mert tetszett a humora."


Bocsi ezt nem így értettem xd

Hanem így: Nekem egyébként már tetszett csúnya fiú, csak azért mert tetszett a humora. És később már sokkal jobban nézett ki külsőleg is a szememben.

2017. jún. 27. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Passz-ha minden téren sikertelen az ember akkor lehetetlen. Találni kell valamit ami tényleg érdekel és abban a legjobbra törekedni, így talán lehet némi sikerélményt szerezni.
2017. jún. 27. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Önismeret. Tudd, hogy ki vagy. Ne az legyél mindig, akit az akar látni, akivel épp beszélsz.


30 éves szűz vénasszony vagyok, nem vagyok épp kisdarab. De anyukám mindig szeretett, a barátaim szeretnek velem időt tölteni, én vagyok az a lúzer, aki elcseveg öreg nénikkel a buszon. Annyi jogom van létezni, mint bárki másnak. Ismerem magamat, tudom, ki vagyok, mit reagálok, mit akarok. Mindig volt önbizalmam.


Ne legyél olyan kis csicska, aki másokat többre tart magánál, és mindenki miatt változtatja magát.

2017. jún. 27. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

#15


Ezzel egy baj van ám. Később fogsz megőrülni, először egy macska, aztán két macska, aztán Kormi, Nyávi, Cirmos és Tappancs, aztán a vége az ami a legtöbb esetben szokott lenni: aránytalanul sok macska a házban...


Férfiaknál se jobb, de azok szenvdélybetegségeik miatt hamarabb belehalnak.

2017. jún. 27. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Ha nincs jó külseje és pénze sem, akkor sajnos nemigen van esélye. A mai felszínes, pénzközpontú mosléktársadalomban ugyanis csak ezek az értékek. Az intelligencia, becsület, erkölcs pedig üldözendő, irtandó negatív tulajdonságok lettek.

Ugyanazt tudom csak tanácsolni neked is: Legyél kigyúrt és gazdag, akkor jönni fognak a nők.


De hosszútávon is a legjobb megoldás az, ha hagyod a csajokat meg az egész párkeresést a 3,14csába, mert egy nagyon deficites, szükségtelen és rossz dolog.

2017. jún. 27. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Hmm, milyen véletlen, hogy te is a Harry Potter-es cicákat hozod fel. Mi is volt az előző neved?


Egy az, hogy nem szeretem az állatokat. Kettő, hogy akkor őrülnék meg, ha bárkivel együtt kéne élnem.


De ezt úgysem fogod elfogadni, mert beképzelt vagy. Mindenkinek úgy kell éreznie, ahogy te érzel.

2017. jún. 28. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!