Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ha kifejezettem szépnek...

Ha kifejezettem szépnek tartott lányok is folyton rondának neveznek vagy jelzik valamilyen módon, hogy nem vagyok az esetük, akkor mégis hogyan lehetne önbizalmam a csajozáshoz?

Figyelt kérdés
Az a legrosszabb, hogy még kevésbé szép lányoknál is hiába próbálkozom, ők nekik sem tetszik az arcom.

2013. júl. 7. 13:47
 1/9 anonim ***** válasza:
arcátültetés
2013. júl. 7. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
először is elfogadod amilyen vagy,és esetleg próbálsz tenni ellene,másodszor minden embernek leszarod a véleményét,és ne csináld görcsösen ezt a csajozás dolgot.....
2013. júl. 7. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Prostival játsszál csajozós szerepjátékot. Kvázi meghódítod fél óra alatt, és meg is dugod.
2013. júl. 7. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 xKakashix ***** válasza:

"Ha a kifejezetten szépnek tartott lányok is folyton rondának neveznek"

Nem értem, miért ki más nevezzen annak, vagy a kevésbé szép lányoknak még úgy se jössz be? xD

Az elég szívás! x'D

2013. júl. 7. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Úgy, hogy nem külső forrásoktól várod a csodát. Attól még, hogy valaki azt mondja, hogy ronda vagy, attól még nem biztos hogy az vagy. Én most azt írom, hogy szép vagy, akkor most elhitted? Ha hinnél önmagadban, a csajok is megéreznék.

Minek is írom le ezt neked, mikor neked az okoz örömet, hogy sajnálhatod és sajnáltathatod magad, változni meg úgyse fogsz :(.

2013. júl. 7. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 xKakashix ***** válasza:
Héj vegita és songoku sosem adják fel, ne legyél szomorú, ne hozz rájuk szégyent! :D
2013. júl. 7. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekünk csak Dermesztővel kellett megküzdenünk, nem ostoba önsajnáltatósoknak megmagyarázni, hogy nem a világ a hülye, hanem ők. Vissza is megyünk inkább Kájtóhoz bazze.
2013. júl. 7. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 xKakashix ***** válasza:

Igazad van xD

Jólteszed...

2013. júl. 7. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
SEhogy. Esetleg elmész gyúrni vagy küdősportra, és egy darabig nemtörődsz a nőkkel. Ha csajozás téren nem is lesz még önbizalmad, de élettel kapcsolatban már igen. Ezt a nők is majd megérzik.
2013. júl. 8. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!