Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi a baj velem? Miert nem tud...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a baj velem? Miert nem tud senki belem szeretni?

Figyelt kérdés

Lassan 1 eve vagyok egyedul, volt egy tobb mint 5 eves kapcsolatom. Voltak probalkozasok, a legtobben a kemia hianyara hivatkozva lekoptattak, 3 lannyal volt rovidebb tavon (ertsd: max 1 honap) dolgom. Kozuluk kettonel tisztan latszott, hogy nekik minden mindegy, nem szamitanak az erzelmek sem, csak az, hogy valaki legyen mar mellettuk. Semmilyen erzelem nem volt se az en, se az o reszukrol, kenyelmetlenul ereztem magam emiatt (ok lathatoan nem), es szakitottam. A harmadik lanyt mar kezdtem megszeretni, volt kemia, jol ereztuk magunkat egyutt, megis azt mondta 2 het utan, hogy bar minden tokeletes, es pont ilyen pasit kepzelt el, meg nagyon jol bantam vele, megse jon az az erzes, es dobott. Azota lett pasija, es halal szerelmes. Mit csinalok rosszul? Miert nem tud belem szeretni senki?


25/F


2017. jún. 28. 17:15
 1/6 anonim ***** válasza:
Én 32 F vagyok. Ha tudnád kérdező, hogy hány nő zavart már el 1-2-3 éjszakás kapcsolat után, hogy nincs meg a kémia, meg párkapcsolatban is (pár hónapos) kaptam már meg ezt a nincs meg a kémia dolgot, akkor nem kérdeznél ilyet. Nem vagy egyedi eset. Ez nem külsőre vonatkozik. Hiszen én bejöttem ezeknek a nőknek. A kémia más. Előttem és utánam olyan pasijuk volt a volt párjaimnak, hogy jajj, nagyon nem néztek ki jól. De mind humorosak voltak, magabiztosak, figyelmesek, jók az ágyban (ahogy halottam). Na ez az igazi kémia. Ha nincs kémia, azt jelenti, hogy nincs szikra ami lángra lobbantja a mély érzéseket (idézem egyik exem). Ezekből bennem kevés volt meg, így dobtak. Azóta nem is csajozok, felesleges. Nekem sem kell megint ez a szlogen. Menjen az összes nő vegyésznek... Ott kémiázhat.
2017. jún. 28. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Lehetsz akármilyen jó, a kémia vagy van, vagy nincs. Ez nem az emberekben lévő hiba, hanem az emberek közötti. :) Nekem is volt olyan, aki odáig volt értem és inspiráltam és imádott velem beszélgetni, mégis azt mondta, hogy olyan "anyafigura" vagyok és hiába vonzom külsőre, ahhoz túlságosan tisztel, hogy mi csak szexelgessünk, a többi meg valahogy nem jön. Ez van.


Illetve én is voltam úgy, hogy lehozta a srác a csillagos eget, én meg nem tudtam vele mit kezdeni, hiába tudtam, hogy olyanra vágyok, mint ő (az a durva, hogy úgy is nézett ki), de a várt hatást nem váltotta ki belőlem. :( És volt olyan is, hogy minden tökéletes lett volna, de még túl intenzív volt az emlék a volt páromról és onnantól, hogy összejöttem a sráccal (nagyon nem szabadott volna, de akkor nem ismertem fel a problémát én hülye), folyamatosan olyan flashbackjeim voltak, mikor átölelt, vagy mikor megcsókolt, hogy nem bírtam vele lenni. Meg sokszor álmodtam is a volt párommal abban az időben és mikor felkeltem, még bennem volt a kérdés, hogy mi most összevesztünk és nézzem meg a mobilom, hogy mikor ír már, vagy össze sem vesztünk és az egészet álmodtam, vagy mi a fene történt. Amíg rá nem eszméltem, hogy ugrottam fél évet időben...


Meg fogod találni te is a magad párját, nem szabad 1-2 sikertelenség miatt azt hinni, hogy gond van veled:)

2017. jún. 28. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy ez nem 1-2 sikertelenseg. Eletem soran tobb tucat no utasitott el.
2017. jún. 28. 18:40
 4/6 anonim ***** válasza:
Közben meg volt több, mint 5 éves kapcsolatod. Csak ugye az ember mindig arra figyel, ami szar
2017. jún. 28. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Az se volt fenekig tejfel. Tobbszor megcsalt, vegul elhagyott mas miatt.
2017. jún. 28. 22:31
 6/6 anonim ***** válasza:
Nyugi, engem is megcsalt. De én bosszúálló férfi vagyok. Megadtam a férfinak a kegyeletet. Már nem néz nagyon nőkre.
2017. jún. 28. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!