Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Te összejönnél olyan lánnyal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Te összejönnél olyan lánnyal, aki rendszeresen olvassa a 444-et?

Figyelt kérdés

2017. jún. 28. 18:41
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
0%
És kislány, mellette könyvet is olvasol, vagy nálad az olvasás kimerül csak a 444 honlap olvasásában?
2017. jún. 28. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 A kérdező kommentje:
Nem rólam van szó, én férfi vagyok.
2017. jún. 28. 18:43
 3/32 anonim ***** válasza:
24%

ja, szóval te vagy a "férfi".

pisilni is a haverjaid segítségével mész? :D


ki is akarna vele összejönni? Pistike, vagy te? Ne a másik véleményére legyél már kíváncsi, hanem a sajátodra kisfiú!


Komolyan, egyre szánalmasabb ez a kategória. Dedósok összejövetele.

2017. jún. 28. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 A kérdező kommentje:

Öneltartó vagyok.


Nem akarok senkivel sem összejönni, elméleti a kérdés.

2017. jún. 28. 18:49
 5/32 anonim ***** válasza:
17%

Ha azért olvassa, mert szerinte az értékes olvasnivaló, akkor erősen elgondolkodnék azon, hogy összeillünk-e, de ha az a munkája hogy kijavítsa benne a helyesírási hibákat, akkor...



... pláne nem, mert elég pocsékul csinálja.


Értem én hogy mindenkinek más az ízlése, de számomra olyan bicskanyitógatóan ostobának tűnik az az oldal, hogy legfeljebb akkor tudnám tolerálni, ha velem nem osztja meg az ott olvasottakat.

2017. jún. 28. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
13%

Én lefújatnám magam csokibarnára és feketére festetném a hajam, meg hirtelen mindenki ahmednek hívna.

Mert állítólag ezek a feimista nyíltgondolkodású liberális luvnyák szeretik a menekült pasikat, teljesen odáig vannak értük, míg saját honuk fiait lenézik, mert nyámnyila kiskutyus mind.

2017. jún. 28. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
10%
Hazaárulóval nem járnék,lágert meg nem tudok ajánlani neki :D
2017. jún. 28. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
12%

Bocsi, de szánalmas a magyarázkodásod. :D


A kérdésben miért nem tüntetted fel, hogy szimplán csak elméleti a dolog? :D

Ja, mert nem tudsz egy normális kérdést kiírni minden információval telve.


Az, hogy önállótó vagy, az nem egyenlő az agyi érettséggel. :)


Egyébként miért szimplán csak elméleti a dolog? Attól, hogy valaki olvas rendszeresen egy oldalt, és ha mellette mást is olvas, akkor már nem oké a dolog?

2017. jún. 28. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
15%
Én nem jönnék össze vele, legfeljebb csak megdugnám.
2017. jún. 28. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
55%

"Mert állítólag ezek a feimista nyíltgondolkodású liberális luvnyák szeretik a menekült pasikat, teljesen odáig vannak értük, míg saját honuk fiait lenézik, mert nyámnyila kiskutyus mind." Néha mássz ki a barlangodból öcsi és olvass mást is kurucinfo-n kívül.


Bár nem a legkedvesebb oldal nekem, igen összejönnék, nem is értem a kérdést, azt olvas, amit akar, attól nem kapja el senki a rettegett liberális kórt.

Bár szerintem az itt köpködők nagy része a szó jelentésével sincsen tisztában.

2017. jún. 28. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!