Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak akik itt a külső...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak akik itt a külső miatt panaszkodnak! Komolyan ti nem jártok nyitott szemmel hogy mennyi szép nő van átlagos megjelenésű férfival?

Figyelt kérdés

100 szép nőből ha kb 1-nél fordul elő hogy 190 cm-s kigyúrt férfit lehet látni, de a többségük mellett mindig átlagos külsejű férfiak vannak.


Ha mondjuk otthonülősek vagytok, akkor nézegessetek Instagrammot ott ugyan ez van.


Minek fogjátok erre?


2017. jún. 29. 18:12
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Nyugi, én legszigorúbban is az átlaghoz közelítek, vagy talán kicsit jobbképűbb is vagyok annál, 190 cm társul ehhez, normál testalkattal és hidd el, hogy még így sem könnyű barátnőt találni. Mondjuk én nem is rinyálok itt. 29F
2017. jún. 29. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
#11 Ha ilyen szerencsés lennék, én sem rinyálnék.
2017. jún. 29. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
Nem vagyok szerencsés. Ne irigyeld! :)
2017. jún. 29. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
Nem a fenét. 190 cm, (elvileg) kicsivel átlag feletti külső. Az ilyen paraméterekkel megáldott férfi csak akkor nem sikeres egy nőnél, ha fogyatékkal vagy súlyos mentális betegséggel él.
2017. jún. 29. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
Vagy olyan helyen él, ahol sehol senki a közelben.
2017. jún. 29. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
Minden jóképű pasi kötsög fesztiválokon rázza? Akkor megyek macskát venni.
2017. jún. 29. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%

14# te tényleg azt hiszed hogy 190cm magasság sikeressé tesz valakit a nőknél? hát elárulom hogy nem.pedig én sem nézek ki rosszul.

olyat már mondtak nekem hogy túl magas vagyok de olyat még nem hogy de jó hogy ilyen magas vagyok.

2017. jún. 29. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

"a többségük mellett mindig átlagos külsejű férfiak vannak."


Ez egy baromság!


Én minden azt látom Budapesten, hogy jól kinéző menő pasival vannak együtt.

Ezzel nincs is semmi baj, elvégre egy szép nő vagy egy "szép" férfi megérdemli/jogosan várja el, hogy szép párja legyen, egy átlagos már nem érdemli meg/jogtalanul várja el.

29/F átlagos pasi

2017. jún. 30. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
#17 Nagyobb önbizalmam lenne, ha valami csoda folytán 20 cm-et nőnék. De így, alig 170 cm-esen férfiszámba sem vesznek.
2017. jún. 30. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

Én 188 cm vagyok, de le sem sz.rnak a nők.

Lehet, ha kigyúrnám magam, és levágatnám a félhosszú hajam más lenne a helyzet.


Ne, hogy azt higgyétek, hogy a magasság visz választó!


26 voltam mikor elvesztettem a szüzességemet, és már, akkor, és előtte is ilyen magas voltam.


29/F átlagos voltam!

2017. jún. 30. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!