Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van a munkahelyemen egy lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van a munkahelyemen egy lány sajnos soha nem tudok vele kettesben maradni hogy eltudnám hívni randira?

Figyelt kérdés
Nem együtt dolgozunk csak egy helyen? Ma éppen kettesben voltunk csak épp ott volt a főnök is? Hogyan tudnám tudatára hozni a dolgokat? Nyomtassak neki szerelmes leveleket? Aztán valahogy úgy lerakni hogy ő találja meg?

2017. jún. 29. 18:54
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%
Az ismerkedés nem mumus, de ki a jó franc akar olyannal dolgozni, akit elutasított/aki elutasította?
2017. jún. 29. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
Itt már rég kiderült, hogy nem egy munkakörben vannak. Egy közvetlen kollégánál nyilván nem egy nagy ötlet bepróbálkozni, bár azt is lehet finoman, hogy ne legyen belőle para, de a leírásból kitűnik, hogy ők kb. napjában háromszor futnak össze.
2017. jún. 29. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
csak elutasítani tud?:D
2017. jún. 29. 19:41
 14/22 anonim ***** válasza:
Az meg a másik, nem biztos az elutasítás.
2017. jún. 29. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
a 12-es érti miről van szó!
2017. jún. 29. 19:45
 16/22 anonim ***** válasza:
Eljebb utasít.
2017. jún. 29. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Csak egy kicsit kell kreatívnak lenned,és máris találsz minimum egy okot,amivel a pult közelében lebzselhetsz.Valamiben kéred a segítségét,aztán elkezdtek dumálni,és hopp,eltelt fél óra.Eközben simán el is hívhatod találkozni.Nehogy én adjam a nyálat a szádba nő létemre! :-D Különben meg ha csinos,nem tilos azt megjegyezned neki...jól tud esni... :-)
2017. jún. 29. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Ha nulla közös téma van, és csak simán megtetszett a pincércsaj, szerintem ne nagyon reménykedj. Ha el is hívnád randira, nem hiszem, hogy igent mondana, mivel nem is ismer. Ellenben ha már egy ideje beszélgettek, hülyéskedtek, mosolyog rád, stb. akkor jobb esélyekkel indulsz.
2017. jún. 29. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

Ezzel azért nem feltétlen értek egyet, mert az ismerkedésnek pont az a lényege, hogy van egy külső szimpátia, aztán jöjjön egy kis beszélgetés. Ráérnek máshol beszélgetni, azt pont nem kell egy melóhelyen.

Én inkább azt nézném, hogy van-e jele valami külső szimpátiának a csaj irányából.

2017. jún. 29. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:
Már többször előre köszönt nekem sőt még az ajtót is kinyitotta nekem. Nem lehet beszélgetni csak úgy, értsétek már meg. Van 7-8 főnök és össze vissza járkálnak már azért le asznak ha többször elmegyek előttük hogy mit mászkálok ennyit.
2017. jún. 30. 16:09
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!