Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az önbizalomhiányos férfit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az önbizalomhiányos férfit nem is veszik emberszámba?

Figyelt kérdés
Magam is tapasztalom. De miért van ez így? Nem mindenki tud kősziklaként fogadni egy-egy megalázást, szétoltást fiatalabb korban, ettől pedig erőteljesen csökken az amúgy sem túl fényes önbizalom (mindig kisebb, mindig vékonyabb, mindig csendesebb, mindig stréberebb gyerek voltam mindenkinél).
2017. jún. 29. 20:48
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
76%

https://www.youtube.com/watch?v=HkTa3-ZZbD8


Plusz, nincs hozzá türelmem, hogy egy önbizalomhiányosnak azt bizonygassam, hogy mennyire szeretem, hogy mennyire fontos nekem és hogy csak ő kell nekem. Ha képtelen azt elhinni, hogy a párja szereti és mindig ezt megkérdőjelezi, akkor nem a párjában van a probléma, hanem az önbizalomhiányos emberben!

2017. jún. 29. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
De mi miatt hiszik ezt előre ítélkezve, hogy majd én biztos megkérdőjelezem a szeretetét?
2017. jún. 29. 20:52
 3/19 anonim ***** válasza:

Nem ennyire rossz a helyzetes mint azt gondolod, de mindenki szívesebben van valaki olyannal, aki képes élvezni az életet.

Keress valamit amiben megtalálod önmagad és azt veszed majd észre, hogy egy másik világ részese lettél.


Nem tudom az angol mennyire megy, de hallgasd.

Nekem egyik kedvencem.

2017. jún. 29. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

[link]


Lemaradt

2017. jún. 29. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

Nem ítélkeznek előre, hanem :

1. van aki tapasztalatból mondja

2. aki jártas a pszichológiában, az önismeretben az mind tisztában van azzal, hogy milyen egy önbizalomhiányos ember!!!!

2017. jún. 29. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

Éspedig milyen egy külső szemlélő szerint? :)

Kíváncsivá tettél, ha jártas vagy benne.

2017. jún. 29. 21:35
 7/19 anonim ***** válasza:
Nekem tapasztalatom van benne, és kösznem, elég volt. A jelenlegi páromnak semmi baja az önbizalmával, vele egy normálisan működő kapcsolatunk van lassan két éve.
2017. jún. 29. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Nem veszik, inkább még egyet rúgnak bele.
2017. jún. 29. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Nem tudnék önbizalomhiányos férfivel élni.

Keress fel pszichológust, ha önértékelési zavaraid vannak.

2017. jún. 29. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
A kérdést azért tettem fel, hogy megtudjam, miért NEM lehet egy ilyen emberrel együtt élni?! De erre nem kapok választ.
2017. jún. 29. 21:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!