Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Képes egy férfi egy nőt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Képes egy férfi egy nőt szeretni, ha annak nincs melle? Őszinte és egyenes válaszokat várok.

Figyelt kérdés
2017. jún. 30. 10:36
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Igen, képes...
2017. jún. 30. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Igen
2017. jún. 30. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Persze
2017. jún. 30. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Hogy érted, hogy nincs melle? Kicsi vagy műtéti úton eltávolított?
2017. jún. 30. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
78%

Igen.

A nincs alatt azt értjük, hogy nagyon kicsi, vagy le kellett operálni? Az én barátnőmnek például elég kicsi, hanyatt fekve szinte nincs neki, de sosem zavart. Én így szeretem. Csak ő nem tud vele megbarátkozni.

2017. jún. 30. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Nem mindenki.
2017. jún. 30. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy ma már az emberek a szeretet fogalmával sincsenek tisztában. Normális esetben a kettőnek nincs semmi köze egymáshoz, de tudjuk, hogy a világ, amiben élünk, qrvára nem normális...
2017. jún. 30. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
54%
Ha kicsi neki,egyáltalán nem lenne kizáró ok. Ha betegség miatt el kellett távolítani, akkor szorgalmaznám, hogy csináltassa meg. Mielőtt még betámadnátok, egyáltalán nem magam miatt, én elfogadnám úgyis. Azért szorgalmaznám, mert számára ez hatalmas trauma lehetett, és sokkal elégedettebb lehetne önmagával, ha visszakapná a ciciket.
2017. jún. 30. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Tisztázzuk már, mi az, hogy nincs melle? Annyira kicsi, hogy nem látszik?
2017. jún. 30. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Igen, nem ezen múlik.
2017. jún. 30. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!