Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A csajok miért inkább a rossz/vagány/bulizós pasikhoz vonzódnak mintsem a nyugis/empatikus és konzervatív srácokhoz? Miért vágynak a veszélyekre ha a biztonságot is megkaphatják?

Figyelt kérdés

Hosszú lesz, de megéri végigolvasni. :D

Én egy nyugis, kissé visszahúzódó, de intelligens és toleráns huszonéves szűz pasi vagyok, de azt veszem észre, hogy szinte az összes csaj odavan azokért a pasikért, akikkel az életük akár veszélyes is lehet és állandóan pörögnek. Jöhetnék mondjuk ezekkel az összehasonlításokkal:

* 400 lóerős BMW vs hibrid/elektromos vagy olcsóbb kisautó

* 40 milliós elit lakás egy bulinegyedben vs vidéki kertvárosi kislakás vagy albérlet

* állandó bulizás és csavargás vs nyugis/otthonülős meghitt együttlét

* féktelen hedonista szex vs romantikus összebújás és szeretkezés

* magas, izmos nyers testalkat vs alacsony, vékonyka igényes fitt megjelenés

* állandó szófosás és feltűnési viszketegség vs nyugodt kimért kommunikáció és ábrándozás


Ezeket csak azért soroltam fel, mert a nők 98%-a mindegyik esetben az elsőt választaná egy pasival kapcsolatban, ha ismerkedésről vagy ideális társ definiálásáról lenne szó.

De egyébként is megfigyeltem, hogy szinte az összes csaj/nő, olyan mintha ki lenne éhezve a veszélyekre és a kalandokra, olyan mintha mindegyikőjük hiperaktív lenne. Például akármilyen akciófilmet ha megnézel, ahol erőszak és balhé van, ott mindig megjelennek a csajok (pl. Halálos Iramban), mint kívülálló személyek, akik élvezik a szituációt és odavannak azokért a kanokért, akik majd sz***áverik a gyengébbet, majd a nagy keményfiú 2 tizedmásodperc alatt elérzékenyült habitussal odamegy a lányhoz és a nagy alfahím romantikusan megcsókolja a lányt, amitől ő elalél. Annyira jellemzőek a mindennapi életben az ehhez hasonló jelenetek (legfeljebb csak az eszköz és a körítés más): https://www.youtube.com/watch?v=7VKAggGisCc

Sokszor azt hiszem, hogy a felnőtt emberek olyanok, mint a nagyra nőtt óvodások. Anno ott is mindig az volt az életkép, hogy a kemény Petike jól megrugdosta meg a homokba fojtotta Pistikét pont akkor amikor a titkos szerelme Juliska feltűnt és persze a kislánynak is mindez nagyon imponált az persze nem, hogy egy kisember talán egy életre szóló traumát élt át. Na, felnőttként is kb. ugyanez a p***méregetés megy, csak ugye más eszközökkel.

Kérdezem én! Mi az ami miatt ilyenek a nők és ennek tudatában miért kell őket a gyengébb nem képviselőjeként titulálni, mikor lelkileg kvázi semmivel sem gyengébbek, mint a pasik?



2017. jún. 30. 15:06
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
20%

Szerintem nagyon gáz,hogy általánosítasz és mindenkit egy kalap alá vettél.


Honnan a f#ból tudod,hogy nekem vagy pl a szomszéd Juliskának milyen férfiak tetszenek nem csak a külsőségeket illetően, de belső értékeket nézve.



Én nem szeretem a veszélyes, nagyképű, vagány bulizós csávókat.


Előbb megbámulok egy könyvtàrban olvasó férfit akinek nézhetem az arcvonásait.

A kedves, de határozott férfiakat kedvelem, nem a nagyképű tizenéves dísz b#kat.


A vakmerőség és az erőszak pedig nem erény,nem egy jó tulajdonság ettől nem lesz senkisem több vagy jobb ember. Tehát ne a filmekből indulj ki! Az nem a valóság.


A végére megjegyezném,hogy az első (vs) pontok NAGYON SZÉLSŐSÉGESEN lettek bemutatva, nem éppen reális meglátások. Erős túlzàs, mitőbb abszólút nem játszik ez a legtöbb nőnél szerintem...pedig aztán tény,hogy sok a kihézett pénzes k#va egy macsót akar maga mellé aki mindenkit àllba rúg és bmvel furikázzák a se##ét.



19/L

2017. jún. 30. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

#8 Azért, mert ez általánosan igaz az emberek nagy részére, hogy izgalomra, ingerekre vágynak, nem nyugalomra. Pláne a fiatalokra. Hülye példa, de nézz meg egy kölyökmacskát, állandóan rohangál, felfedez, játszik stb, míg egy több éves idősebb felnőtt állat már csak döglik a teraszon a nap nagy részében.

Egy intelligens agynak (nem arra célzok, ki mennyire okos :D) kellenek az izgalmak, van aki a bulizásban találja ezt meg, van aki a karrierjében keresi a kihívásokat állandóan, stb. Mindenesetre valami kell, ami dolgoztatja az elmét.

A folyamatos otthonlevésbe kettesben hamar bele lehet fásulni, én szeretek itthon lenni esténként a párommal, tehát semmi rossz nincs alapból abban, hogy csak összebújunk és megnézünk valami filmet / sorozatot, de kellenek más emberek is az életben, másokkal kommunikálni, jól érezni magunkat másokkal, stb.

Ez nem mindenkire igaz, mert nem te vagy nyilván az egyetlen olyan ember, amilyen vagy, de a többség így működik.

2017. jún. 30. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
54%

Mert ezzel akarnak hivalkodni, feltűnősködni a nagyérdemű előtt, hogy neki micsoda überkirály pasit sikerült megfogni, és hadd sárguljon mindenki az irigységtől körülötte. Az értelmes, intelligens, tisztességes pasas az "uncseeeeeeeeehhhhhhhh", ő úgymond "nem érzi nőnek" magát mellette.

Az ilyen "uncseeeeeehhhhh" pasi majd akkor kell a nőnek, amikor a macsó rosszfiúja otthagyja őt 2 zabigyerekkel, és kéne egy kedves balek, aki majd eltartja őt meg a pulyáit. Na ilyenkor szokott bazinagyot fordulni a kocka...

2017. jún. 30. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Egy nyugis srác is lepattinthat h bocs még "élni akarok". Nekem pont most mondta egy ilyen h nem biztos a kapcsolatunkba. Úgyhogy ennyit a jófiúkról.
2017. jún. 30. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

Az összes választásnál a másodikat ihényelnémt. Kivéve a testalkatos részt. Oké hogy fitt,de ne legyen slimtall alkat.egyszerűen nem bírnám. Legyen izmos,hisz én is az vagyok.a többi sima ügy... nem igénylem a nagyvárosi nyüzsit. Jobban szeretek otthon tartalmasan tölteni az időt, bár ez sem zárja ki az esti szép ruhás koktélra beülős ejtőzést...

Szóval nem mindenkinek van igénye a rossz rossz fiúkra. Csak kicsit legyen csibész de egy rendes megbízható fiúka😉

2017. jún. 30. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
A rosszfiúval lehet menni színházba, ha a jófiú csak otthon tehénkedik?
2017. jún. 30. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
79%
A rosszfiúval max. Balaton Soundra meg Hajógyárira mehetsz. Színházba, hát hogyne :D Jó hogy nem má' múzeumba meg könyvtárba vinnéd, össze is szarná magát a vegytiszta kultúra érintésétől szegény...
2017. júl. 1. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Akkor egyedül kell lenni, mert a rosszfiú máshova megy, a jófiú meg sehova?


De jöjjön már a HP bzi gyerek, hogy a 4 macskámnak mi lesz a neve, pls.

2017. júl. 2. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Ezt honnét vetted, hogy a jófiú sehova nem megy?


Arra befizetek, hogy te színházba fogsz menni rosszfiúval...

2017. júl. 2. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Nagyon szélsőségesen beszélsz, tulajdonképpen nincs semmi valóságos abban amiket állítasz és általánosítasz minden nőt, ami a saját sikertelenségedből adódik.

Egy átlagos nő általában nem választ egy BMW és egy Suzuki közt, nem lakik vagy elit lakásban vagy pedig kisebb családi házban, nem csak magas izmos vagy pedig csak vékony alacsony pasik veszik körül.

Vágod hogy ku**@ nagy szélsőségeket állítottál fel? A legtöbb nő az életében nem keveredik ilyen szituációkba amiket te itt állítasz. :D

Sajnálom hogy te nem gondolod magad, vagy pedig tényleg nem is vagy egy "alfahím" ahogy te állítottad. De elmondok neked valamit. Evolúció. Nagy meglepetés ért?

Igen, a nők ha meglátnak egy rohadt jó pasit csorgatják a nyálukat mint állat. És akkor mi van? A filmekben említett kemény fiuk akikről beszélsz, általában kettős személyiséggel bírnak. És a nők ezt szeretik. Tudod mit sugároznak az általad megint csak túl dramatizált alfahímek? Biztonságot. Hogy megküzd a világgal, mindenkit széttép aki az útjába áll. Mármint a filmekben ez van, és nem úgy megint ahogy te előadod, hogy persze mert hogy ők bántják a gyengébbeket. Általában nem így szokott lenni a mozikban. Hanem küzdenek valamiért, foggal körömmel, stílusosak, nem ijednek meg semmitől, másokkal hidegek, de a nővel akit szeretnek a világ legártatlanabb teremtényeként viselkednek, és minden jóval elhalmozzák.

Ha te nő lennél, nem lenne számodra ez kecsegtető/imponáló?

És ezzel most nem kell engem is be általánosítanod, mert a pasim a világ legnagyobb nyuszija. :D

Míg ezekkel a férfiakkal szemben te otthon ülsz, és egyszer nem viszed el a barátnődet mondjuk egy buliba, (persze csak ha igényli). Ez neked olyan nagy kaland? Én is itthon ülős vagyok, meg párom is, de már rohadt régen mozdultunk ki itthonról valami kalandra, utazásra, és képzeld, nagyon hiányzik.

A te egyetlen bajod, hogy csak az az elképzelés jó neked, ami a tiéd. Ha a csajod egy vad szexre vágyna, kivágnád az ajtón? De most komolyan. Aközött hogy valaki féktelenül, hedonista módon éli az életét valamint hogy romantikus összebújós szex van, végtelen sok árnyalat van. Ne legyél puhap@cs, de komolyan. Nem szeretnek téged a csajok, de ez csak a saját hibád. Mert lenézed őket. ÉS mert nagyon önbizalomhiányos vagy, ezt pedig megérzik.

2018. febr. 7. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!