Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az ennyire konzervatív nőktől...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ennyire konzervatív nőktől menekülni kell akinek ennyire fontos a család?

Figyelt kérdés

Ismerkedek egy 29 éves csinos nővel. Én 31éves vagyok.

Mikor kiderült hogy egyedül lakom nagyon furcsállta. Nem helyesli hogy külön lakok a szülőimtől és ezáltal nem fontos a család. Ő konzervatív lány és szerinte mindaddig egy fiatalnak a szüleivel családjával kell laknia ameddig nem alakít ki saját családot. Szerinte így eltávolodok a családi eszmétől


2016. dec. 12. 08:46
 1/8 anonim ***** válasza:
70%

Nekem is nagyon fontos a család!! Sokat teszek értük. De 23 éves fejjel, úgy érzem, az az egészséges, ha amint lehet a saját lábamra állok teljesen és elköltözöm.

Én ezt túlzásnak tartom. Főként 31 - évesen. Ha megteheted, miért ne élnél külön és alakítanál új életet? Neki os jobb így, nincs ott min. még két ember rajtatok kívül.

2016. dec. 12. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Miért akarsz menekülni? Szerinted riasztó gondolat, hogy ha közös családotok lenne, akkor ti lennétek az elsők, tűzön-vízen át, mindenek felett? :)

Nem kell mindenben egyetértenetek.


Ha ő nem fogadja el az álláspontodat, és erőszakosan rád akarja erőltetni a nézeteit, akkor már megfontolandó a menekülés, de akkor nem a családcentrikus gondolkodással van gond!


Én inkább arra kérdeznék rá a helyedben, ha ő ennyire családcentrikus, akkor hogy lehet, hogy 29 évesen még facér és gyerektelen?


(Egyébként én látatlanban azt mondom, hogy csak azért mondott ilyet, hogy igazolja azt, hogy ő miért él még mindig a szüleivel. ;)

2016. dec. 12. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ez tenyleg nagyon latatlan es talalgatas..lehet,hogy szereti oket, ragaszkodik, mert igy neveltek. Az azert fura, hogy kerdezonel ezen igy meglepodott. Nem eleg, hogy igy neveltek, ez mar kisse elvont vonal, hogy csak azt fogadja el es ennyire ebben el (tudatilag)
2016. dec. 12. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
62%
szerintem azzal van a baj, hogy helyteleníti, ahogy gondolkodsz.
2016. dec. 12. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
59%

A család úgy is lehet fontos, hogy nem élsz együtt velük 30 évesen.

Ez a nő nagyon gáz, hagyd a francba.

2016. dec. 12. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Egesz jó duma ez a családcentrikus maszlag annak elfedésére,hogy mekkora lúzer a nő akit kinéztél,hogy majdnem 30évesen még mindig semmi egzisztenciája nincs!
2016. dec. 12. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Jesszusom, egy ilyen nőtől én menekülnék.
2016. dec. 12. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Érdekes, pedig itt a GYK-n nem is vagy férfi, ha 20+ évesen nem tudsz külön lakni :D

Ha neked nem ennyire fontos a család, neki pedig igen, akkor ez a későbbiekben csak konfliktusforrás lesz.

2016. dec. 12. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!